مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49889 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تهران تنها شهر موتورسواران نیست

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای شهر تهران، گفت: باید به همگان نشان دهیم که تهران تنها شهر مسافر کشی و موتور سواری نیست و فرهنگ های زیبا و مختلفی در دل خود دارد.

مازندشورا: شهر بانو امانی در اولین همایش میراث فرهنگی، گردشگری و توسعه پایدار، افزود: امروزه مردم حساس شدن که گردشگر چه تاثیری در زندگی می تواند داشته باشد. ما از نظر میراثی در جهان رتبه دهم داریم ولی در زمینه گردشگری رتبه ۹۵ را داریم و این جای سئوال دارد.

وی گفت: مسئولین آیا حاضرند بپذیردند که سهم مردم از صنعت گردگشری مخصوصا در زمان تحریم را برگردانند. ما نفت را در دولت نهم و دهم فروختیم ولی نتوانستیم ارز وارد کشور کنیم.

امانی افزود: در حالی که ما در بخش صنایع دستی در بسیاری موارد در تبه یک جهانی بودیم اما نتوانستیم از این محل درآمد کسب کنیم، اما کشور هند از یک رشته صنایع دستی ۷ میلیارد دلار درآمد کسب کرده است.

امانی ادامه داد: زبان گردشگران می تواند زبان انتقال فرهنگ به ویژه فرهنگ صلح طلب ما ایرانی ها باشد.

وی اظهار داشت: امروز روستا گردی  به عنوان یکی از شاخه های گردشگری مطرح است که در جهان خیلی مهم شده، نسل جوان خیلی دوست دارند و می خواهند مزه خوراک بومی را بچشند. خب وقتی  ۷۵ درصد جمعیت کشور ساکن شهر ها هستند پس می طلبد در زمینه گردشگری روستایی سرمایه گذاری کنیم.

رئیس کمیته ایمنی حمل و نقل شورا، افزود: یکی از مواردی که اینجا باید مطرح شود موضوع فرهنگ رنگین کمان قومی  در تهران است که  نخواستند از آن استفاده کنند.

وی ادامه داد: برگزاری هفته های فرهنگی می تواند در این راستا مثمر ثمر باشد. ما باید به همگان نشان دهیم که تهران تنها شهر مسافر کشی و موتور سواری نیست و فرهنگ های زیبا و مختلفی در دل خود دارد.

امانی خاطر نشان ساخت: برگزاری هفته های فرهنگی و معرفی فرهنگ زیبای اقواممان را به عنوان می توانیم به عنوان گامی در جهت  پیوستگی فرهنگی انجام داده و در آخر مشارکت مردم در ارایه فرهنگ مان به دنیا به همراه داشته باشد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگ - گردشگری - فرهنگی - امانی - عنوان - تهران - افزود - تواند - ادامه - برگزاری - زمینه - داریم - نتوانستیم - صنایع - درآمد -

نظر شما در مورد : تهران تنها شهر موتورسواران نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*