مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4989 -تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مرداد 1395 -ساعت : 12:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیته عمران شورای شهر:

پابرجایی دیوارهای علاء الدین

مازندشورا: رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در خصوص تخریب طبقه ۷ پاساژ علاء الدین گفت: فعلاً تخریب داخلی صورت گرفته و دیوارها همچنان باقی است و مالک تا ۳۱ شهریور مهلت دارد.

مازندشورا:

بلدیه|اقبال شاکری  افزود: هنوز پارتشین های اصلی و دیوارها برداشته نشده است و طبق زمان بندی تا ۳۱ شهریور مالک فرصت دارد.
به گفته شاکری، فعلا تخریب داخلی در حال انجام است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه زمانبندی به مالک داده‌ شده تا در این مقاطع زمانی اقداماتی انجام دهد، گفت: اگر مالک از زمانبندی در نظر گرفته شده عدول کند کار تخریب به شهرداری تهران واگذار می‌شود.
وی با بیان اینکه فعلاً تخریب در دست مالک علاءالدین است، گفت: در صورتی که مالک کار را انجام ندهد شهرداری پیمانکار و مشاور گرفته و خودش تخریب را انجام می‌دهد.
شاکری در پاسخ به این پرسش که مدت‌ زیادی است که به مالک علاءالدین اعلام شده که باید تخریب کند آیا در این زمان تمهیدات لازم صورت نگرفته گفت: به هر حال مهلت دادند تا پایان شهریور تخریب به صورت کامل انجام شود و در صورتی که این امر رخ ندهد با حکم دادستانی تخریب به شهرداری تهران واگذار می‌شود.
وی تأکید کرد که این بار دیگر به مالک مهلت آزاد نداده‌اند بلکه برایش برنامه در نظر گرفتند و شهرداری روی این زمینه نظارت می‌کند.
شاکری بیان کرد: هر هفته گزارش عملکرد گرفته و پیشرفت را به دادستانی اعلام می‌کنیم فعلاً که مالک از برنامه عقب است ولی اگر مشخص شود که می‌خواهد زمان بخرد آن را هم اعلام خواهیم کرد اما هنوز چیزی معلوم نیست.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تخریب - شاکری - شهرداری - اعلام - گرفته - تهران - شهریور - صورتی - دادستانی - برنامه - علاءالدین - فعلاً - زمانبندی - شورای - واگذار - اینکه -

نظر شما در مورد : پابرجایی دیوارهای علاء الدین

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها