مفهوم زیبایی در زندگی شهری

تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 - ساعت : 07:45

کد مطلب: 49905 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دپارتمان مطالعات شهری بنیاد علمی حریری برگزار می‌کند:

مفهوم زیبایی در زندگی شهری

مازندشورا: نشت بررسی مفهوم زیبایی در زندگی شهری از سوی دپارتمان مطالعات شهری بنیاد علمی حریری در روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از منظر جامعه شناسی و روان شناسی اجتماعی، «شهر» پیچیده‌ترین جایی است که انسان در آن سکونت دارد و گسترده‌ترین پیوندهای انسان با محیط در آنجا شکل می‌گیرد.

شهر، ظرف فعالیت‌های انسان و ترکیبی از عناصر طبیعی و ساخته های دست انسان است. شهر، همواره حواس مختلف انسان را تحت تأثیر خود قرار می دهد. «شهر» تبلور آرزوها و تفکرات جامعه است. اثری انسانی با عمری نسبتاً طولانی است.

انسان همواره برای زیباتر کردن محیط زندگی خود از خانه و محل کار گرفته تا کوچه، خیابان و میدان در سعی و تلاش بوده است. بنابراین «شهر» به عنوان بستر و محیط زندگی انسان، باید علاوه بر تأمین نیازهای زیستی و مادی مردم بتواند هر چه بیشتر به نیازهای اجتماعی، روانی و عاطفی آنان نیز پاسخ دهد.

 از این رو نشت بررسی مفهوم زیبایی در زندگی شهری روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

در این نشست محمد سالاری راد به عنوان سخنران و مهدی خبازی‌کناری و نوین تولایی به عنوان اعضای پنل حضور خواهند یافت.

گفتنی است نشست مذکور از سوی دپارتمان مطالعات شهری بنیاد علمی حریری به نشانی بابل، خیابان مدرس، خیابان شهید رسولی ۲۴ برگزار خواهد شد./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #انسان #زندگی #خیابان #برگزار #عنوان #نیازهای #همواره #اجتماعی #جامعه #حریری #بنیاد #مفهوم #زیبایی #مطالعات #شناسی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مفهوم زیبایی در زندگی شهری

*

*


X https://sport45.site/