تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:13

کد مطلب: 49925 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیمان سنندجی در گفت و گو با شهردارآنلاین:

کمبود سه هزار اتوبوس در تهران/ بیش از 60 اتوبوس بالای 8 سال در ناوگان حمل و نقل عمومی حضور دارد

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: طبق برنامه باید تا سال 97 تعداد اتوبوس های ناوگان حمل و نقل عمومی به 9 هزار دستگاه می رسید اما همچنان در تهران تنها 6 هزار اتوبوس تردد می کند.

مازندشورا:پیمان سنندجی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در گفت و گو با شهردارآنلاین در خصوص توسعه این ناوگان گفت: برای داشتن حمل و نقلی کارآمد باید به شاخص های متفاوتی توجه کرد؛ اول دارا بودن خطوط مناسب، دوم زمان بندی، سوم ناوگان مناسب و چهارم بهره مندی از یک سیستم آموزشی 

به گفته وی در حال حاضر اتوبوس رانی تهران صاحب 240 خط و اتصال در تهران است و از طرف دیگر برای آموزش راهبران تصمیمات خوبی گرفته شده است، اما ناوگان ما امروز حال و روز خوبی ندارد.

رییس شرکت واحد اتوبوسرانی با بیان اینکه درگذشته اتوبوس ها را با رایانه 85/5 درصدی دریافت می کردیم ادامه داد: از سال 89 دیگر این اتفاق نیفتاد از طرف دیگر طبق برنامه باید تا سال 97 تعداد اتوبوس ها به 9 هزار عدد می رسید اما همچنان در تهران تنها 6 هزار اتوبوس تردد می کند.  

سنندجی اظهار کرد: هر چند که برای جبران کمبود سه هزار خودرو  نیز برنامه ها یی وجود دارد، این کمبود باعث می شود تا سن فرسودگی خودرو ها پایین تر بیاید، امروز بیش از 60 دستگاه اتوبوس بالای 8 سال در ناوگان حمل و نقل عمومی تهران وجود دارد. 

وی همچنین از حضور بخش خصوصی برای نوسازی ناوگان خبر داد و گفت: در سال گذشته 20 دستگاه اتوبوس خط دولت آباد- شهرری را بخش خصوص نوسازی کرد، مصوبه ای نیز به این منظور در دولت وجود دارد که مقرر کرده تا پایان سال بیش از هزار دستگاه نوسازی شود. 

سنندجی به جلسه رسیدگی به شکایات کارمندان شرکت واحد که با حضور افشین حبیب زاده مسئول رسیدگی به این شکایات، برگزار شد اشاره کرد و گفت: روز گذشته جلسه ای به منظور رسیدگی به شکایات برگزار شد که تا شب ادامه داشت، اما منجر به تصویب مصوباتی برای رسیدگی به این شکایات شد. 

به گزارش شهردار آنلاین، با وجود آلودگی شدید هوای تهران و در حالی که مسئولان مدام شهروندان را به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی تشویق می کنند، این ناوگان با مشکلات بسیاری روبرو است و تعهد برای نوسازی و افزایش خطوط مترو و اتوبوس هنوز به سرانجام نرسیده است.

به دلیل کمبود و همچنیم ازدحام در وسایل ارتباط جمعی مردم ترجیح می دهند از خودروهای شخصی برای تردد استفاده کنند.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #اتوبوس #تهران #ناوگان #نوسازی #کمبود #رسیدگی #سنندجی #شکایات #دستگاه #عمومی #وسایل #گذشته #منظور #استفاده #برگزار #امروز #بالای #شهردارآنلاین #اتوبوسرانی #مناسب #ادامه #پیمان #برنامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کمبود سه هزار اتوبوس در تهران/ بیش از 60 اتوبوس بالای 8 سال در ناوگان حمل و نقل عمومی حضور دارد

*

*


X https://sport45.site/