مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4993 -تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مرداد 1395 -ساعت : 12:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

واگذاری ۵۱۶ واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو معلول/ تحویل بخش زیادی از مسکن مهر صفادشت

مازندشورا: آئین نمادین واگذاری ۵۱۶ واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو معلول و بیشتر سراسر کشور روز دوشنبه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روسای سازمان بهزیستی، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن کشور در سایت مسکن خیرین شهرستان ملارد برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایرنا در این آئین ۶۸ واحد مسکونی به نمایندگی از سراسر کشور به خانواده های دارای دو معلول و بیشتر روستای قبچاق شهرستان ملارد تحویل شد.

«علی ربیعی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این آئین گفت: حمایت از اقشار کم درآمد و محروم جامعه از جمله معلولان یکی از برنامه های راهبردی دولت به منظور توانمندسازی این قشر از جامعه است.

وی با بیان اینکه توانمند سازی، ایجاد اشتغال و تامین نیازهای اولیه زندگی از جمله اهداف اصلی حمایت از اقشار آسیب پذیر است افزود: تامین مسکن خانوارهای دارای فرد معلول و مددجوی تحت حمایت براساس تاکیدات ویژه رئیس جمهوری و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با همراهی وزارت مسکن، بهزیستی، بنیاد مستضعفان و خیرین انجام شده است.

ربیعی اظهار کرد: برهمین اساس امروز ۵۱۶ واحد مسکونی در سراسر کشور به خانواده های دارای دو فرد معلول و بیشتر واگذار می شود.

وی تأکید کرد: در حال حاضر در کشور بیش از ۱۱ هزار واحد مسکونی ویژه خانواده معلولان در حال ساخت است که به مرور این واحدها تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.

سایت مسکن مهر صفادشت در شهرستان ملارد دارای حدود ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی است که بخش قابل توجهی از این واحدها از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تاکنون تحویل متقاضیان شده است. /


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دارای - مسکونی - تحویل - معلول - خانواده - حمایت - اقشار - جامعه - واحدها - متقاضیان - تامین - معلولان - شهرستان - وزارت - صفادشت - سراسر - بیشتر - ملارد - ربیعی -

مطالب مرتبط با : واگذاری ۵۱۶ واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو معلول/ تحویل بخش زیادی از مسکن مهر صفادشت
نظر شما در مورد : واگذاری ۵۱۶ واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو معلول/ تحویل بخش زیادی از مسکن مهر صفادشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها