مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49933 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 -ساعت : 20:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برخورد قانونی با متصرفان و متجاوزان به اراضي ملي

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران تاکید کرد:

برخورد قانونی با متصرفان و متجاوزان به اراضي ملي

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: حفظ حقوق بيت‌المال، جلوگيري از تصرف اراضي و كوتاه كردن دست افراد فرصت طلب از اهم وظايف يگان حفاظتي بوده و تلاش می کنیم تا با اقدام به موقع، برخورد قاطع با متصرفان و متجاوزان به اراضي ملي براساس قانون صورت گيرد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران، عبداله بهادری در نشست تیم تلفیقی بازرسان یگان حفاظت و سازمان ملی زمین و مسکن کشور که با حضور سرهنگ همت زاده جانشین فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی کشور، سرهنگ پاسدار محمود آهنگری فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی مازندران و مهندس علی قاسمی مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه شهرسازی مازندران برگزار شد، اظهار کرد: مازندران به عنوان يك استان ويژه بوده و تشكيل و فعاليت يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن با هدف حفظ و صيانت از اراضي ملي است.

وی از دستگاه ‌هاي اجرايي و قضايي خواست همانند گذشته و بيش از پيش، همكاري و تعامل مناسبي براي برخورد با متخلفان در اين حوزه داشته باشند.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران ادامه داد: ماموریت این یگان رفع تصرف از کلیه املاک و اراضی و اموال منقول وغیر منقول و انجام اقدامات پیشگیرانه در این زمینه ها است.

همچنین جانشین فرمانده يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن كشور گفت: اولویت نخست یگان حفاظت پیشگیری از تصرف و تجاوز به اراضی ملی بوده و باید کاری کنیم که با حضور مقتدرانه، پوشش مناسب انتظامی و استفاده از امکانات روز بتوانیم از تصرف اراضی جلوگیری کنیم.

سرهنگ همت زاده با تاکید بر اینکه اجرای حکم دستگاه قضا برای برخورد با متصرفان باید با هماهنگی دستگاه قضایی و سازمان راه و شهرسازی انجام شود، اظهار داشت: تلاش شده تا افسران باتجربه انتظامی، اطلاعاتی و اداری در این یگان‌ها به کار گرفته شوند.

در ادامه سرهنگ آهنگری فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی مازندران اظهار داشت: برقراري نظم و امنيت در حوزه اراضي دولتي و املاك و حفاظت پيشگيري از تصرف و تجاوز به اراضي ملي، تحویل اراضی بلامعارض به یگان و راه اندازی سامانه یکپارچه حفاظت از اراضی برابر طرح جامع و رفع تناقضات آماری بانک زمین استان و کشور از مهمترين اهداف و برنامه هاي كاري يگانهاي حفاظتي است.

گفتني است: در پایان این نشست مدیر کل راه و شهرسازی مازندران ضمن تشریح موضوعات مطروحه، رضایتمندی خود را نسبت به فرماندهی و کارکنان یگان حفاظت بخاطر تلاش و کوشش و جدیت در امور محوله صیانت اموال عمومی اعلام و اظهار کرد: در آینده نزدیک بعد از ساماندهی ادارات شهرستان های تابعه، یگان حفاظت را تقویت می کنیم چراکه اعتقاد داریم یگان اقدام خوب و مطلوبی داشته و خواهد داشت.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حفاظت - مازندران - اراضی - فرمانده - اظهار - سرهنگ - شهرسازی - اراضي - استان - برخورد - دستگاه - تاکید - منقول - انتظامی - تجاوز - ادامه - اموال - املاک - اداره - جانشین - متصرفان - آهنگری - ملی مازندران -

نظر شما در مورد : برخورد قانونی با متصرفان و متجاوزان به اراضي ملي

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها