مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49942 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 -ساعت : 11:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
كسب رتبه برتر سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای در سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الكترونیك

كسب رتبه برتر سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای در سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الكترونیك

مازندشورا: روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الكترونیك برای چندمین سال پیاپی در بین دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی كشور موفق به كسب رتبه برتر در فعالیت‌های روابط‌عمومی الكترونیك شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل عمومی سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الكترونیك با حضورمعاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مدیران و  دست‌اندركاران حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات، اساتید، صاحبنظران و اندیشمندان از سراسر كشور در محل هتل المپیك تهران برگزار شد. 

دکتر محمد سلطانی‌فر، معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و  رییس کمیته علمی سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک با اشاره به لزون تغییر نگرش فعالان روابط عمومی به شرایط جدید ارتباطات در جهان به ارایه مقاله ای با عنوان «نظرسنجی در فضای وب» پرداخت . 

ایشان در بخشی از این ارایه با بیان اینکه یکی از مهمترین و پرغدغه ترین نیازهای رسانه ها و بالطبع آن روابط عمومی ها، شناخت مخاطبان و نزدیک شدن به افکار آن ها بوده و هست، ادامه داد: در طول سال های گذشته شیوه های سنتی افکارشناسی، مخاطب سنجی و نظرسنجی یکی از سنتی ترین و درحقیقت کم واقعیت ترین روش های موجود بوده، چرا که نیاز و ثمره افکارسنجی، نزدیک شدن به واقعیت و سپس شیوه های تاثیرگذاری برافکار عمومی است.

دكتر سلطانی فر در بخشی از سخنان خود گفت : روش های سنتی نه تنها نمی توانست این نظرات را به خوبی شناسایی کند، بلکه قادر نبود میزان نزدیکی و نتایج آن ها را با واقعیت سنجش کند و طبیعی بود که شیوه های تاثیرگذاری روی افکار مردم و نقطه نظرات مردم نیز کم اثر و گاهی با تاثیرات منفی همرا بود، آنچه که در انتخابات 96 در ایران رخ داد نتیجه همان عدم شناخت و برداشتن شیوه های مناسب تاثیرگذاری بود.

رئیس كمیته علمی سیزدهمین همایش روابط عمومی الكترونیك تصریح كرد : فضای وب از یک طرف می تواند با استفاده از تکنولوژی ها، appها والگوریتم های متفاوت و از طرف دیگر با استفاده از خصوصیات این تکنولوژی ها نظیر شخصی شدن، تفرد، لحظه ای بودن، بی مکانی و بی زمانی و بی واسطه گی، شناخت نزدیک تری را به رسانه ها و روابط عمومی ها از رفتار و افکارعمومی مردم به کاربران بدهد.

بر اساس این گزارش سیدغلامرضا كاظمی دینان رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی طی سخنانی اظهار داشت: امید آن می‌رود مقالاتی كه در این دوره از همایش ارایه می‌شوند، بتواند علاوه‌بر بالا بردن سطح علمی جامعه ارتباطات و روابط‌عمومی كشور، نسبت به ارایه راه‌كارهای علمی در جهت توسعه این دانش مفید و مؤثر واقع شود. 

این گزارش می‌افزاید در این همایش پیام فیلیپ شپارد دبیركل انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (ایپرا) توسط سیدجعفر سبحانی عضو شورای سیاست‌گذاری همایش قرائت شد. همچنین در بخش بعدی همایش پیام پروفسور یحیی كمالی‌پور استاد ارتباطات و پایه‌گذار و رئیس انجمن ارتباطات جهانی به سمع حاضران در همایش رسانده شد. 

در بخش علمی سیزدهمین همایش روابط‌عمومی مقالات تخصصی این حوزه از سوی اساتید برجسته‌ای ارایه شد، از جمله دكتر سعید رضا عاملی، دكتر سیدمحسن فاطمی، دكتر محمد سلطانی فر، دكتر شاهو صبار، دكتر قاسم انصاری و دكتر مریم سلیمی.

اضافه می‌نماید در بخش دیگری از این همایش، پنل تخصصی برندسازی از طریق رسانه‌های اجتماعی برگزار شد و هشت نفر از فعالان شبكه‌های اجتماعی در بخش‌های مختلف به ارایه تجربیات و دیدگاه‌های خود درخصوص كاربردها و كاركردهای متفاوت این شبكه‌ها پرداختند.

گفتنی است در بخش تقدیر و تجلیل از سازمان‌های برتر این همایش، روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای چندمین سال پیاپی در بین دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی كشور موفق به كسب رتبه برتر در فعالیت‌های روابط‌عمومی الكترونیك شد و لوح تقدیر و تندیس مربوطه از سوی رئیس شورای سیاست‌گذاری و دبیر اجرایی همایش به ناصر رزاق‌منش مدیركل روابط‌عمومی این سازمان اهدا گردید.  

برگزاری مراسم تجلیل از 30 سال فعالیت علمی و عملی دكتر فریدون وردی‌نژاد در حوزه‌های ارتباطات، رسانه و روابط‌عمومی در بخش پایانی همایش انجام شد و دكتر یونس شكرخواه در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت.

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همایش - روابط‌عمومی - عمومی - ارایه - ارتباطات - سیزدهمین - روابط - الكترونیك - شناخت - سیاست‌گذاری - شورای - نزدیک - رسانه - واقعیت - گزارش - تاثیرگذاری - راهداری - تکنولوژی - متفاوت - انجمن - تجلیل - اجرایی - تقدیر - اجتماعی - تخصصی - استفاده - مراسم - پرداخت - ارشاد - اسلامی - فرهنگ - وزارت - جاده‌ای - اساتید - برگزار - سلطانی - افکار - نظرسنجی - فعالان - نظرات -

نظر شما در مورد : كسب رتبه برتر سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای در سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الكترونیك

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*