مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49943 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 -ساعت : 12:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسعود زندی:

آلودگی اخیر هوادر شهرهای مختلف ربطی به خودروها ندارد

مازندشورا: شهردارآنلاین: مسعود زندی سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان محیط زیست در خصوص آلودگی هوا در روز های اخیر در برخی استان های کشور با بیان اینکه در این زمان از سال اغلب شاهد وجود گرد و غبار و آلودگی ها هستیم، گفت: به هیچ وجه این وضعیت با آلاینده های دی اکسید کربن و خودرو ها ارتباطی ندارد.

مازندشورا:مسعود زندی سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان محیط زیست در گفت و گو با شهردار آنلاین در خصوص آلودگی هوا در روز های اخیر در برخی استان های کشور با بیان اینکه در این زمان از سال اغلب شاهد وجود این گرد و غبار و آلودگی ها هستیم، گفت: به هیچ وجه این وضعیت با آلاینده های دی اکسید کربن و خودرو ها ارتباطی ندارد.

به گفته وی این گرد و غبار ها می تواند منشا خارجی داشته باشد و با رخ دادن طوفان و گرد و غبار در عراق شاهد حضور این گرد و غبار در شهرهای ایران باشیم از طرف دیگر ممکن است این پدیده منشا داخلی داشته باشد.

زندی ادامه داد: در هفته گذشته شاهد آلودگی بیش از این زمان بودیم اما بارش های اخیر و وزش باد توانست آن را کم اثر کند .

وی همچنین با اشاره به اینکه سال های گذشته نیز شاهد این مسئله بودیم ،گفت: بسته به شرایط اقلیمی، هر سال میزان گرد و غبار در چنین مواقعی از سال کم و زیاد می شود اما تقریبا هر سال در این زمان ها شاهد آن هستیم.

گفتنی است، در روز های اخیر شهرهای کرج، یاسوج، زنجان، اصفهان، تهران، شهرکرد، یزد، سنندج و شیراز شاهد آلودگی و گرد غبار بوده اند.

 

 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آلودگی - گذشته - بودیم - هستیم - ندارد - شهرهای - مسعود - اینکه -

نظر شما در مورد : آلودگی اخیر هوادر شهرهای مختلف ربطی به خودروها ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها