اجرای 16 طرح سامان‌دهی دریا در ساحل بابلسر

تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:04

کد مطلب: 49957 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار بابلسر خبر داد

اجرای 16 طرح سامان‌دهی دریا در ساحل بابلسر

مازندشورا: فرماندار بابلسر به اجرای 16 طرح سامان‌دهی دریا در ساحل بابلسر اشاره کرد و گفت: طرح‌های دریا در ماه مبارک رمضان در بخشی از سواحل اجرایی می‌شود.

مازندشورا:سیدعلی اسد امروز در شهرستان ساری با اشاره به آغاز طرح دریا از اول خردادماه اظهار کرد: ناجیان غریق از اول خرداد ماه امسال در طرح دریا مستقر می‌شوند.

وی با  بیان اینکه حفظ شانیت ماه مبارک رمضان تمهیدات لازم در طرح‌های دریا اندیشیده شده است تا شاهد مشکل و یا حادثه‌ای نباشیم، افزود: قایقرانان، جت‌رانان و تمامی افرادی که قرار است در ساحل بابلسر به مردم خدمات ارائه دهند با نظارت و سامان‌دهی فعالیت خواهند کرد.

اسد به اجرای 16 طرح سامان‌دهی دریا در ساحل بابلسر اشاره کرد و گفت: در ماه مبارک رمضان بخشی از طرح‌های دریا اجرایی می‌شود.

وی ادامه داد: امسال قصد داریم در کنار استفاده از دریا فرصت‌هایی که برای سرگرمی، نشاط و سرگرمی در ساحل برای مردم فراهم کنیم تا ماندگاری مسافران افزایش یابد.

فرماندار شهرستان بابلسر با تأکید بر اینکه مسافرانی که در ماه مبارک رمضان وارد طرح‌های دریا می‌شود حرمت ماه مبارک رمضان را نگهدارند، خاطرنشان کرد: همچنین افراد تظاهر به روزه‌خواری نکنند؛ انتظار بومیان شهرستان از مسافران این است شانیت ماه مبارک رمضان حفظ شود.

86034/ ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مبارک #رمضان #بابل #بابلسر #طرح‌های #شهرستان #سامان‌دهی #مسافران #سرگرمی #اینکه #اجرای #اشاره #امسال #فرماندار #شانیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اجرای 16 طرح سامان‌دهی دریا در ساحل بابلسر

*

*


X https://sport45.site/