مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49963 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

از هیچ فساد اداری چشم پوشی نمی کنیم

مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار تهران با بیان اینکه از هیچ فساد اداری چشم پوشی نمی کنیم، گفت: حفظ ارزش های نظام و سرمایه ها برای ما از هر اقدامی مهمتر است و باید مهره های ناسالم شناسایی شده تا جامعه حفظ شود.

مازندشورا:محمدحسین مقیمی در همایش بازرسان فرمانداری ها و شهرداری های استان تهران با اشاره به اینکه مدیران، مسئولان و کارکنان دولت در مقابل قراردادی که دارند باید کار دولت را به انجام برسانند، گفت: دولت از طریق نیروی مدیران و کارکنان سازمان ها و ادارات وظایف خود را در امور کشور انجام می دهد تا مشکلات مردم و جامعه رفع و به مردم خدمت شود.
وی افزود: دولت از طریق بازرسی ادارات به سازمان ها نظارت می کند تا وظایف محوله به درستی و به دور از فساد و تبعیض انجام شود.
مقیمی با تاکید براینکه 'فساد' و 'تبعیض' از موضوعاتی است که در دستگاه ها نارضایتی مردم را به دنبال می آورد گفت: هر جامعه ای که گرفتار فساد و تبعیض شود پشتیبانی خود را از دست می دهد و اولین وظیفه ما به عنوان مسئول در نظام اسلامی و دولت این است که اعتماد و حضور مردم را در صحنه حفظ کنیم.
استاندار تهران در ادامه سخنانش به تخلفاتی که دستگاه ها ممکن است با آن مواجه شوند اشاره کرد و افزود: تخلف از هرنوع آن قابل قبول نیست و همه اقدامات مدیران و کارکنان باید بر مبنای قانون باشد حتی اگر فکر کنیم برای اجرای سریعتر کارها و وظایف، قانون را دور بزنیم، این گمان اشتباه است.
مقیمی خطاب به مدیران بازرسی فرمانداری ها و شهرداری ها تاکید کرد: گلوگاه های تخلف در دستگاه ها باید شناسایی شده و مدیریت مجموعه باید در جریان حتی تخلفات جزئی قرار بگیرد. بازرسان به عنوان ناظران عملکرد دستگاه ها باید نقاط ضعف دستگاه را شناسایی، تحلیل و با حفظ امانتداری به دور از تبعیض گزارش کنند.
استاندار تهران ادامه داد: ارتباط و تعامل سازنده بازرسان با مدیران دستگاه ها باید همواره برقرار باشد و اگر در مجموعه ای به بازرسی کم توجهی می شود باید در ارزیابی ها با کسب عملکرد خوب جایگاه بازرسی را ارتقاء داد.
وی با بیان اینکه اقدامات نظارتی در دستگاه ها برای رسیدن به هدف خدمت و کسب رضایت مردم است تصریح کرد: خدمت رسانی به مردم باید روشن و شفاف باشد تا مردم احساس رضایت کنند و این در زمان تکریم ارباب رجوع به دست می آید.
مقیمی به بازرسان شهرداری ها و فرمانداری ها توصیه کرد: در عملکرد بودجه نظارت کنید تا مدیران در هزینه ها مطابق آیین نامه و ضوابط عمل کنند و اگر به گزارش های شما توجهی نشد دقت تان را در سازمان بیشتر کنید.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دستگاه - مدیران - تبعیض - بازرسان - بازرسی - مقیمی - وظایف - عملکرد - کارکنان - فرمانداری - شهرداری - تهران - اقدامات - قانون - شناسایی - گزارش - رضایت - توجهی - ادامه - مجموعه - نظارت - ادارات - اینکه - اشاره - جامعه - افزود - عنوان - تاکید - استاندار -

نظر شما در مورد : از هیچ فساد اداری چشم پوشی نمی کنیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*