تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 49963 چاپ به اشتراگ گذاشتن

از هیچ فساد اداری چشم پوشی نمی کنیم

مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار تهران با بیان اینکه از هیچ فساد اداری چشم پوشی نمی کنیم، گفت: حفظ ارزش های نظام و سرمایه ها برای ما از هر اقدامی مهمتر است و باید مهره های ناسالم شناسایی شده تا جامعه حفظ شود.

مازندشورا:محمدحسین مقیمی در همایش بازرسان فرمانداری ها و شهرداری های استان تهران با اشاره به اینکه مدیران، مسئولان و کارکنان دولت در مقابل قراردادی که دارند باید کار دولت را به انجام برسانند، گفت: دولت از طریق نیروی مدیران و کارکنان سازمان ها و ادارات وظایف خود را در امور کشور انجام می دهد تا مشکلات مردم و جامعه رفع و به مردم خدمت شود.
وی افزود: دولت از طریق بازرسی ادارات به سازمان ها نظارت می کند تا وظایف محوله به درستی و به دور از فساد و تبعیض انجام شود.
مقیمی با تاکید براینکه 'فساد' و 'تبعیض' از موضوعاتی است که در دستگاه ها نارضایتی مردم را به دنبال می آورد گفت: هر جامعه ای که گرفتار فساد و تبعیض شود پشتیبانی خود را از دست می دهد و اولین وظیفه ما به عنوان مسئول در نظام اسلامی و دولت این است که اعتماد و حضور مردم را در صحنه حفظ کنیم.
استاندار تهران در ادامه سخنانش به تخلفاتی که دستگاه ها ممکن است با آن مواجه شوند اشاره کرد و افزود: تخلف از هرنوع آن قابل قبول نیست و همه اقدامات مدیران و کارکنان باید بر مبنای قانون باشد حتی اگر فکر کنیم برای اجرای سریعتر کارها و وظایف، قانون را دور بزنیم، این گمان اشتباه است.
مقیمی خطاب به مدیران بازرسی فرمانداری ها و شهرداری ها تاکید کرد: گلوگاه های تخلف در دستگاه ها باید شناسایی شده و مدیریت مجموعه باید در جریان حتی تخلفات جزئی قرار بگیرد. بازرسان به عنوان ناظران عملکرد دستگاه ها باید نقاط ضعف دستگاه را شناسایی، تحلیل و با حفظ امانتداری به دور از تبعیض گزارش کنند.
استاندار تهران ادامه داد: ارتباط و تعامل سازنده بازرسان با مدیران دستگاه ها باید همواره برقرار باشد و اگر در مجموعه ای به بازرسی کم توجهی می شود باید در ارزیابی ها با کسب عملکرد خوب جایگاه بازرسی را ارتقاء داد.
وی با بیان اینکه اقدامات نظارتی در دستگاه ها برای رسیدن به هدف خدمت و کسب رضایت مردم است تصریح کرد: خدمت رسانی به مردم باید روشن و شفاف باشد تا مردم احساس رضایت کنند و این در زمان تکریم ارباب رجوع به دست می آید.
مقیمی به بازرسان شهرداری ها و فرمانداری ها توصیه کرد: در عملکرد بودجه نظارت کنید تا مدیران در هزینه ها مطابق آیین نامه و ضوابط عمل کنند و اگر به گزارش های شما توجهی نشد دقت تان را در سازمان بیشتر کنید.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #دستگاه #مدیران #تبعیض #بازرسان #بازرسی #مقیمی #وظایف #عملکرد #کارکنان #فرمانداری #شهرداری #تهران #اقدامات #قانون #شناسایی #گزارش #رضایت #توجهی #ادامه #مجموعه #نظارت #ادارات #اینکه #اشاره #جامعه #افزود #عنوان #تاکید #استاندار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : از هیچ فساد اداری چشم پوشی نمی کنیم

*

*


X https://sport45.site/