تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 49964 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رد مصوبه افزایش کرایه تاکسی و اتوبوس

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو کمیته انطباق فرمانداری تهران گفت: مصوبه شورا مبنی‌ بر افزایش کرایه تاکسی و اتوبوس تأیید نشد.

مازندشورا:محمد قانبیلی عضو کمیته انطباق فرمانداری تهران با اشاره به مصوبه شورای شهر تهران مبنی‌بر افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس، اظهار کرد: کمیته انطباق این مصوبه را تأیید نکرد.

وی در توضیح دلایل مخالفت کمیته انطباق با مصوبه شورا، گفت: در مصوبه شورای شهر، بندی مبنی‌بر شناور بودن درصد افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس مشاهده می‌شد، به نحوی که از 3 درصد تا 22 درصد در نقاط مختلف افزایش قیمت وجود داشت که کمیته انطباق با این بند مخالفت کرد.

قانبیلی افزود: همچنین در مصوبه شورای شهر ذکر شده بود که مسافران در ساعات پیک ترافیک و در زمان برف و باران 20 درصد اضافه بر نرخ مصوب، کرایه بپردازند که کمیته انطباق با این بند نیز مخالفت کرد و تأکید کمیته انطباق بر این است که افزایش قیمت بر اساس نرخ رشد تورم صورت گیرد.

عضو کمیته انطباق فرمانداری تهران با اشاره به تصمیم شورای شهر مبنی‌بر تغییر نام خیابان نفت به مصدق، گفت: کمیته انطباق با این تصمیم موافقت کرد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #کمیته #انطباق #مصوبه #افزایش #شورای #کرایه #شورای شهر #مبنی‌بر #تهران #مخالفت #اتوبوس #تاکسی #تصمیم #فرمانداری #قانبیلی #اشاره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رد مصوبه افزایش کرایه تاکسی و اتوبوس

*

*


X https://sport45.site/