لکه‌گیری بیش از ۱۰ هزار مترمربع راه‌ آسفالته در استان همدان

تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:35

کد مطلب: 49982 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راهداری همدان خبر داد:

لکه‌گیری بیش از ۱۰ هزار مترمربع راه‌ آسفالته در استان همدان

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان گفت: در فروردین‌ماه امسال ۱۰ هزار و ۸۸۵ مترمربع از راه‌های آسفالته استان لکه‌گیری شدند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان، محمد رودباری گفت: این اقدام در محورهای اصلی، فرعی، روستایی و راه‌های مواصلاتی استان همدان انجام شده است.

وی تعمیر، مرمت و نگهداری پل‌های کوچک، احداث و تعریض پل‌ها و تعمیرات اساسی پل‌های بزرگ را از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت بیان کرد و گفت: زه کشی و دریواسیون ۶۲ و تنقیه و لایروبی ۲۴۷ مورد از پل‌ها نیز در این مدت انجام شده است.

مدیرکل راهداری همدان با اشاره به اینکه شانه سازی ۱۷ کیلومتر از راه‌های آسفالته استان نیز انجام شده است، بیان کرد: ۲ هزار و ۳۰۰ مترمکعب از سطوح آسفالته استان ترانشه‌برداری و ۳۶۰ مترمربع نیز موج تراشی شده‌اند.

محمد رودباری ادامه داد: همچنین در فروردین‌ماه سال جاری ۶۲۵ کیلومتر پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر، ۷۲ کیلومتر رگلاژ راه‌های شنی و ۸۲۶ کیلومتر رگلاژ و تسطیح شانه راه‌های آسفالته انجام شده است.

احداث دوربرگردان و پارکینگ، اصلاح تقاطع‌ها و پیچ‌ها خطرناک، اصلاح قیرزدگی در راه‌های آسفالته، ریزش برداری، درزگیری راه‌های آسفالته و اصلاح شیب شیروانی از دیگر اقدامات اجرایی است که در کارنامه فروردین‌ماه سال جاری این اداره کل ثبت شده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #آسفالته #راه‌های #استان #همدان #کیلومتر #راهداری #اصلاح #اقدامات #رگلاژ #پل‌ها #فروردین‌ماه #پل‌های #مترمربع #اداره #رودباری #مدیرکل #احداث

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : لکه‌گیری بیش از ۱۰ هزار مترمربع راه‌ آسفالته در استان همدان

*

*


X https://sport45.site/