مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5000 -تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مرداد 1395 -ساعت : 14:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طی مراسمی با حضور معاون شهردار تهران و با سرمایه گذاری بخش خصوصی

ورود200 خودروی پاک ظهر به ناوگان تاکسیرانی

مازندشورا: طی مراسم ویژه ای با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، 200 دستگاه خودروی مدرن و پاک که از حداقل آلایندگی برخوردار می باشند، ظهر روز سه شنبه 12 مرداد رسماً وارد ناوگان تاکسیرانی پایتخت می شوند.

مازندشورا:

بلدیه| دکتر مازیار حسینی با اعلام این که موضوع تجهیز و نوسازی سامانه های حمل و نقل عمومی در محور تصمیمات مدیریت شهری قرار دارد، گفت: با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاری این بخش، تلاش خود را آغاز کرده ایم تا نسبت به نوسازی و تجهیز سامانه تاکسیرانی اقدام نماییم.وی با اشاره به این که به این منظور و با مشارکت بخش خصوصی 200 دستگاه خودروی مدرن با جدیدترین فنآوری و حداقل آلایندگی از فردا ظهر وارد ناوگان تاکسیرانی می شود، اظهار کرد: واقعیت این است که امروز 80 هزار دستگاه تاکسی پایتخت با جا به جایی روزانه 4 و نیم میلیون مسافر از سهم 22 و نیم درصدی در جا به جا یی های پایتخت برخوردارند.
معاون شهردار تهران با بیان این که ناوگان حمل و نقل عمومی تهران از عمر بالایی برخوردار است، تصریح کرد: با برنامه ریزی  به عمل آمده، امیدواریم ظرفیت مناسبی را به حمل و نقل عمومی وارد کنیم، ضمن این که خودروهای مدرن و پاک که به ناوگان تاکسیرانی افزوده می شوند، در ایستگاه راه آهن و پایانه های چهارگانه تهران مشغول به کار خواهند شد.
گفتنی است 200 دستگاه خودروی هیوندای اکسنت، طی مراسمی با حضور معاون شهردار تهران و مدیران حمل و نقل شهری ظهر روز سه شنبه 12 مرداد رسماً وارد ناوگان تاکسیرانی پایتخت شده و مشغول خدمات رسانی به شهروندان می شوند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ناوگان - تهران - تاکسیرانی - پایتخت - شهردار - دستگاه - معاون - خودروی - عمومی - خصوصی - ظرفیت - مشغول - سرمایه گذار - تجهیز - سرمایه - گذاری - مراسمی - نوسازی - سامانه -

نظر شما در مورد : ورود200 خودروی پاک ظهر به ناوگان تاکسیرانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها