مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50012 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 اردیبهشت 1397 -ساعت : 18:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نشست پایتخت گردشگری آسیا در روز همدان

مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار همدان پیشنهاد داد: نشست پایتخت گردشگری آسیا همزمان با یکم شهریور ماه که روز همدان نام گرفته است، برگزار شود.

مازندشورا:محمد ناصر نیکبخت روز چهارشنبه در شورای سیاستگذاری رویدادهای همدان 2018 با بیان اینکه بهتر است به جای پنجم تا هفتم شهریورماه، زمان نشست پایتخت گردشگری آسیا همزمان با یکم شهریور ماه باشد افزود: تبلیغات 2018 باید برون مرزی و به منظور معرفی بیشتر همدان و جذب سرمایه گذاری باشد.
وی افزود: کمیته فرهنگی رویداد همدان 2018 نیز با مسئولیت سازمان تبلیغات اسلامی استان هر چه سریعتر ایجاد شود.
استاندار همدان با بیان اینکه 2 اجلاس مهم گردشگری در سال 2018 در این استان برگزار می شود ادامه داد: این اجلاس ها فرصت بسیار خوبی برای معرفی استان همدان و جذب گردشگراست و باید برای استفاده از این فرصت ها آماده شد.
نیکبخت اضافه کرد: بیش از 30 برنامه در سطح ملی و جهانی برای این اجلاس ها تدارک دیده شده و تعداد این برنامه ها افزایش خواهد یافت و با میزبانی این اجلاس ها، چند فرصت اساسی و ظرفیت شایسته نصیب استان همدان خواهد شد.
وی با تاکید بر زیبا سازی شهر همدان نیز گفت: شهرداری در زیباسازی شهر، ورودی ها و پیاده راه ها و طرح بلوار ارم اقدامات لازم را انجام دهد.
رئیس شورای سیاستگذاری رویدادهای همدان 2018 ادامه داد: در نشست استانداران منطقه چهار کشور تصمیم های مناسبی برای هماهنگی و اقدامات مشترک اتخاذ شد.
نیکبخت اظهار داشت: پیشنهاد ایجاد بازارچه مرزی مشترک در این نشست داده شد و با توجه به اینکه در منطقه بندی آمایش ، همدان مرکزیت دارد، پیشنهاد داده شد نشست های مشترکی هر 2 منطقه داشته باشد.
استاندار همدان با تاکید بر اینکه رویداد همدان 2018 باید دستاوردهای زیادی برای استان داشته باشد افزود: در نشست استانداران منطقه چهار کشور مقرر شد هماهنگی های لازم برای تبلیغات این رویداد بزرگ در استانهای غربی صورت گیرد.
وی با بیان اینکه برگزاری جشنواره پویا نمایی در تبلیغات همدان2018 نیز بسیار تاثیر گذار بود افزود: جشنواره پویانمایی فرصت خوبی برای معرفی همدان ایجاد کرد.
نیکبخت افزود: سازمان صدا و سیما نیز در جشنواره پویا نمایی تعهد کرده که تمام مراکز استانی تبلیغات رویداد همدان 2018 را شروع کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان نیز گفت: سه رویداد بین المللی در کشور در سال 2018 برگزار می شود که 2 رویداد ان در همدان اتفاق می افتد و این یک موفقیت است .
محمودرضا عراقی افزود: سیاست استان همدان این بود که همه اعتبارات و فعالیت ها به سمت 2018 سوق پیدا کند و این نکته مثبتی است.
وی با بیان اینکه تولید ثروت، ایجاد اشتغال و بالابردن سطح زندگی مردم از اهداف 2018 است که با تعامل بین المللی حاصل خواهد شد افزود: این فعالیت ها برای همدان که توسعه خود را گردشگری قرار داده است، مهم است.
همدان در سال2018 ، میزبانی 2 رویداد بزرگ بین المللی را برعهده دارد، میزبانی 500 عضو از بیش از 150 کشور وابسته به سازمان جهانی گردشگری و میزبانی وزاری خارجی 34 کشور آسیایی که این 2 رویداد بین المللی می تواند زمینه ساز رونق گردشگری خارجی و نقطه عطفی در معرفی ظرفیت‌ های گردشگری استان همدان در عرصه جهانی و ارتقای صنعت گردشگری این استان باشد.
علاوه بر این، رویداد همدان 2018 می تواند تاثیر بسزایی در برندسازی مقاصد گردشگری همدان داشته و به شعار گردشگری پایدار، اشتغال پایدار و ارزش‌افزوده پایدار جامه عمل بپوشاند. 
از سال گذشته مکاتبات برای میزبانی اجلاس 2018 آغاز شد و با توجه به ظرفیت های ویژه همدان در حوزه گردشگری و جاذبه های تاریخی و طبیعی متعدد استان از جمله تپه هگمتانه، آرامگاه بوعلی سینا و غار علیصدر، این میزبانی به ایران و استان همدان اختصاص یافت.
این برای نخستین بار است که اجلاس جهانی گردشگری در ایران برگزار می شود و میزبانی همدان در این دوره از برگزاری اجلاس، افتخاری برای این استان محسوب می شود.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همدان - گردشگری - استان - رویداد - اجلاس - افزود - میزبانی - اینکه - تبلیغات - جهانی - منطقه - المللی - ایجاد - معرفی - نیکبخت - هماهنگی - پایدار - برگزار - جشنواره - پیشنهاد - نمایی - برگزاری - تواند - اشتغال - فعالیت - خارجی - تاثیر - مشترک - برنامه - استاندار - رویدادهای - سیاستگذاری - شورای - ادامه - بسیار - اقدامات - تاکید - ظرفیت - پایتخت - استانداران -

نظر شما در مورد : نشست پایتخت گردشگری آسیا در روز همدان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*