مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50015 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 اردیبهشت 1397 -ساعت : 18:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وجود باندهای مافیایی سدمعبر

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه (۴) از افتتاح فاز دوم مجموعه باغ پرندگان تا پایان نیمه نخست سال جاری خبر داد و افزود:‌ قطعا از پرندگانی که ورود آنها به کشور مناسب است استفاده خواهیم کرد.

مازندشورا:علیرضا حسینی در نشست خبری امروز چهارشنبه بااشاره به اینکه حدود یک میلیون نفر از جمعیت شهر تهران یعنی معادل ۱۰ درصد در منطقه چهار سکونت دارندافزود: این جمعیت از جمعیت برخی مراکز استان و چندکشور اروپایی حاشیه خلیج فارس بیشتر است.

وی افزود:  باوجود اینکه اقدامات خوبی در سال‌های گذشته در سطح منطقه چهار صورت گرفته اما این منطقه همچنان ده سال عقب تر از سایر مناطق تهران است به شکلی که در منطقه چهار برخی از خدمات همچون  مجموعه شهر بازی و کتابخانه عمومی وجود ندارد.

حسینی با اشاره به افتتاح و بهره برداری از مجموعه باغ پرندگان گفت:  احداث این مجموعه در سال ۹۰ و در دو فاز کلید خورد که فاز اول آن در مساحت ۱۵ هکتار به بهره برداری رسید اما متاسفانه فاز دوم آن سال گذشته به صورت عجولانه مورد بهره برداری قرار گرفت و از همه بدتر اینکه در فاز نخست از پرندگان قاچاق استفاده شد و این امر اختلاف نظری در بین محیط زیست و شهرداری ایجاد کرد که بی ترید حق باسازمان محیط زیست بود هم ا کنون نیز پرونده این موضوع در مراجع قضایی درحال پیگیری است.

وی تاکید کرد: برخی از مسیرهای باغ پرندگان خطرناک و فاقد نرده بوده که با توجه به اهمیت حفظ جان شهروندان این موضوع در دستور کار قرار گرفته است. فاز دوم این مجموعه  در نیمه اول سال جاری به بهره برداری خواهد رسید البته این مجموعه با نواقصی روبرو است که امیدواریم در کوتاه ترین زمان حل شود.

شهردار منطقه چهار تاکید کرد:‌ یکی از اشکالاتی که در باغ پرندگان وجود دارد عدم مدیریت یکپارچه است که تلاش می‌کنیم مدیریت این مجموعه را یک پارچه کنیم. قطعا در فاز دوم این مجموعه از پرندگانی استفاده خواهد شد که ورود آنها به کشور کاملا قانونی باشد.

 وی در خصوص فنس های مورد استفاده  در مجموعه باغ پرندگان گفت: این فنس‌ها به لحاظ فنی مشکلی ندارند اما نیازمند صاعقه گیر هستند که به زودی صاعقه گیر آنها نصب خواهد شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به موضوع سد معبر به عنوان یکی از مشکلات منطقه اشاره کرد و افزود: گاهی هنگام برخورد با دستفروشان مردم ناراحت می‌شوند و وقتی موضوع دستفروشی نیز رعایت می شود باز هم مردم ناراحت می شوند، لذا مقابله با چنین موضوعی کمی سخت و پیچیده می‌شود. باید طبق قانون با بساط گستران برخورد کنیم لذا در این زمینه باید از ظرفیت شورای تامین ، فرمانداری و حاکمیت استفاده شود و بی تردید شهرداری نمی‌تواند در برابر سد معبر اقدام موثری را انجام دهد.

حسینی تاکید کرد:‌ متاسفانه در مورد سد معبر با باندهای مافیایی روبرو هستیم و این در حالی است که بسیاری از این بساط گستران به صورت غیر قانونی از تیرهای برق برای بساط خود روشنایی می گیرند.

وی در مورد بوستان یاس فاطمی نیز گفت: شهرداری منطقه چهار در قسمت جنوبی این بوستان موضوعات خدماتی را دنبال می‌کند؛ در برخی از مناطق موجود در منطقه چهار نمی توان فضای سبز ایجاد کرد. درحقیقت توزیع سرانه فضای سبز در سطح منطقه چهار عادلانه نبوده است.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - مجموعه - پرندگان - برداری - موضوع - استفاده - اینکه - شهرداری - جمعیت - تاکید - حسینی - روبرو - صاعقه - گستران - بوستان - ناراحت - برخورد - قانونی - مدیریت - متاسفانه - گذشته - افزود - تهران - گرفته - مناطق - باندهای - اشاره - مافیایی - ایجاد -

نظر شما در مورد : وجود باندهای مافیایی سدمعبر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*