تنها راه پیشرفت کشور اعتماد به مدیریت جوانان است/بیکاری ۱۳ هزار فارغ‌التحصیل کشاورزی نشان از عدم مدیریت صحیح است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 اردیبهشت 1397 - ساعت : 18:46

کد مطلب: 50020 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران:

تنها راه پیشرفت کشور اعتماد به مدیریت جوانان است/بیکاری ۱۳ هزار فارغ‌التحصیل کشاورزی نشان از عدم مدیریت صحیح است

مازندشورا: مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران به نگاه انقلابیون برای اداره کشور اشاره کرد و گفت: انقلابیون بر این باورند که تنها راه پیروزی کشور اعتماد به نیروهای جوان و توسل به مدیریت است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، سید امیررضا سادات کرمی عصر امروز در مراسم  گرامیداشت ۱۱ شهید دانشجو و  ۳ شهید مدافع حرم شهرستان بهشهر که در دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدا انقلاب تاکنون دو جریان انقلابی و غیرانقلابی در کشور حاکم بوده است.

*همچنان اعتقادات بنی‌صدری در مدیریت کشور وجود دارد

وی بابیان اینکه نخستین مصداق در بحث غیرانقلابی، شخص بنی‌صدر است، افزود: بنی‌صدر یکسری اعتقادات داشت و برمبنای آن عمل می کرد، امروزه شخصیت‌ها تغییر کرده اما اعتقادات همچنان اعتقادات بنی‌صدری است.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران با اشاره به اعتقادات بنی‌صدر، بیان کرد: عدم کارآمدی شعارهای انقلاب، تولید جریان  دو قطبی در کشور، توهین به شهدا و اعتقاد به اینکه زمین می‌خوریم و زمان می‌خریم و رفراندوم دانستن انتخابات تنها بخشی از اعتقادات ضدانقلابی‌ها است.

این مسؤول با بیان اینکه تندخویی با جریان انقلاب و انقلابیون از دیگر تفکرات اعتقادات بنی‌صدر و ضدانقلابی‌ها بوده است، تصریح کرد: بنی‌صدر خود یک ضدانقلابی بود و با ضدانقلابی‌ها به نرمی برخورد می‌کرد و توجهی به انقلابیون و شهدا نداشت.

*هنرهای اصلی بنی‌صدر

وی با اشاره به اینکه یکی از هنرهای اصلی بنی‌صدر تولید دوقطب موافق و غیرموافق در کشور بوده است، افزود: بنی‌صدر نماینده جریانی بود که بقای خود را در دوقطبی بودن می‌دانست و به شدت در کشور دو قطب موافق و غیرموافق تولید می‌کرد.

سادات‌کرمی در ادامه به نگاه انقلابیون اشاره کرد و گفت: انقلابیون بر این باورند که تنها راه پیروزی کشور اعتماد به نیروهای جوان و توسل به مدیریت است.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران  بیان کرد: مدیر جهادی کسی است که با حداقل امکانات بیشترین بهره را کسب می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه دایره خودی‌ها را محدود نکنید، گفت: با دوستان خود مدارا کنید و دایره خودی‌ها را محدود نسازید اما یقین بدانید که ما با هیچ فتنه‌گری سر سازش نداریم.

*عدم مدیریت صحیح و بیکاری 13 هزار فارغ‌التحصیل

سادات کرمی اظهار کرد: بیکاری ۱۳ هزار فارغ‌التحصیل کشاورزی نشان از عدم مدیریت صحیح است.

وی با تاکید بر اینکه توانمندی و قدرت ایران تثبیت شده است، گفت: تثبیت توان و مدیریت جهادی انقلابیون سبب تغییر محاسبات دشمن شد.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران با اشاره به افزایش تحریم بیان کرد: مسؤولان زمانی تجربه‌های تلخ را دوباره تجربه می‌کنند که مردم خاطره تاریخی‌شان ضعیف شده باشد و یقین بدانید زمانی که سطح مطالعات کاهش یابد مطالبه‌گری صورت نمی‌گیرد.

وی در پایان افزود: شجاعت و استقامت، درسی است که ما از یادواره‌های شهدا می‌آموزیم.

فضل شیردل شهمیری رئیس دانشگاه آزاد بهشهر نیز گفت: اگر روش و کارکرد ما به گونه‌ای باشد که پس از گذشت زمان یاد و خاطره شهدا از ذهن ما دور شود این مهم بزرگترین کوتاهی و گناهی نابخشودنی است.

وی با اشاره به اینکه فداکاری‌های شهدا آگاهانه بود، افزود: ما امروز به عنوان اساتید دانشگاه به شهدا تعهد داریم و موظیم اخلاقیات را در دانشگاه نهادینه کنیم.

۸۶۰۴۹/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #دانشگاه #بنی‌صدر #اعتقادات #مدیریت #اینکه #مسؤول #اشاره #انقلابیون #دانشجویی #مازندران #افزود #شهرستان #فارغ‌التحصیل #ضدانقلابی‌ها #بیکاری #بهشهر #تولید #انقلاب #دایره #تاکید #جهادی #غیرموافق #خودی‌ها #محدود #خاطره #زمانی #تثبیت #بدانید #موافق #می‌کرد #کشاورزی #جریان #بنی‌صدری #غیرانقلابی #اعتماد #تغییر #همچنان #امروز #اظهار #سادات #هنرهای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تنها راه پیشرفت کشور اعتماد به مدیریت جوانان است/بیکاری ۱۳ هزار فارغ‌التحصیل کشاورزی نشان از عدم مدیریت صحیح است

*

*


X https://sport45.site/