مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50020 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 اردیبهشت 1397 -ساعت : 18:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تنها راه پیشرفت کشور اعتماد به مدیریت جوانان است/بیکاری ۱۳ هزار فارغ‌التحصیل کشاورزی نشان از عدم مدیریت صحیح است

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران:

تنها راه پیشرفت کشور اعتماد به مدیریت جوانان است/بیکاری ۱۳ هزار فارغ‌التحصیل کشاورزی نشان از عدم مدیریت صحیح است

مازندشورا: مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران به نگاه انقلابیون برای اداره کشور اشاره کرد و گفت: انقلابیون بر این باورند که تنها راه پیروزی کشور اعتماد به نیروهای جوان و توسل به مدیریت است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، سید امیررضا سادات کرمی عصر امروز در مراسم  گرامیداشت ۱۱ شهید دانشجو و  ۳ شهید مدافع حرم شهرستان بهشهر که در دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدا انقلاب تاکنون دو جریان انقلابی و غیرانقلابی در کشور حاکم بوده است.

*همچنان اعتقادات بنی‌صدری در مدیریت کشور وجود دارد

وی بابیان اینکه نخستین مصداق در بحث غیرانقلابی، شخص بنی‌صدر است، افزود: بنی‌صدر یکسری اعتقادات داشت و برمبنای آن عمل می کرد، امروزه شخصیت‌ها تغییر کرده اما اعتقادات همچنان اعتقادات بنی‌صدری است.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران با اشاره به اعتقادات بنی‌صدر، بیان کرد: عدم کارآمدی شعارهای انقلاب، تولید جریان  دو قطبی در کشور، توهین به شهدا و اعتقاد به اینکه زمین می‌خوریم و زمان می‌خریم و رفراندوم دانستن انتخابات تنها بخشی از اعتقادات ضدانقلابی‌ها است.

این مسؤول با بیان اینکه تندخویی با جریان انقلاب و انقلابیون از دیگر تفکرات اعتقادات بنی‌صدر و ضدانقلابی‌ها بوده است، تصریح کرد: بنی‌صدر خود یک ضدانقلابی بود و با ضدانقلابی‌ها به نرمی برخورد می‌کرد و توجهی به انقلابیون و شهدا نداشت.

*هنرهای اصلی بنی‌صدر

وی با اشاره به اینکه یکی از هنرهای اصلی بنی‌صدر تولید دوقطب موافق و غیرموافق در کشور بوده است، افزود: بنی‌صدر نماینده جریانی بود که بقای خود را در دوقطبی بودن می‌دانست و به شدت در کشور دو قطب موافق و غیرموافق تولید می‌کرد.

سادات‌کرمی در ادامه به نگاه انقلابیون اشاره کرد و گفت: انقلابیون بر این باورند که تنها راه پیروزی کشور اعتماد به نیروهای جوان و توسل به مدیریت است.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران  بیان کرد: مدیر جهادی کسی است که با حداقل امکانات بیشترین بهره را کسب می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه دایره خودی‌ها را محدود نکنید، گفت: با دوستان خود مدارا کنید و دایره خودی‌ها را محدود نسازید اما یقین بدانید که ما با هیچ فتنه‌گری سر سازش نداریم.

*عدم مدیریت صحیح و بیکاری 13 هزار فارغ‌التحصیل

سادات کرمی اظهار کرد: بیکاری ۱۳ هزار فارغ‌التحصیل کشاورزی نشان از عدم مدیریت صحیح است.

وی با تاکید بر اینکه توانمندی و قدرت ایران تثبیت شده است، گفت: تثبیت توان و مدیریت جهادی انقلابیون سبب تغییر محاسبات دشمن شد.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران با اشاره به افزایش تحریم بیان کرد: مسؤولان زمانی تجربه‌های تلخ را دوباره تجربه می‌کنند که مردم خاطره تاریخی‌شان ضعیف شده باشد و یقین بدانید زمانی که سطح مطالعات کاهش یابد مطالبه‌گری صورت نمی‌گیرد.

وی در پایان افزود: شجاعت و استقامت، درسی است که ما از یادواره‌های شهدا می‌آموزیم.

فضل شیردل شهمیری رئیس دانشگاه آزاد بهشهر نیز گفت: اگر روش و کارکرد ما به گونه‌ای باشد که پس از گذشت زمان یاد و خاطره شهدا از ذهن ما دور شود این مهم بزرگترین کوتاهی و گناهی نابخشودنی است.

وی با اشاره به اینکه فداکاری‌های شهدا آگاهانه بود، افزود: ما امروز به عنوان اساتید دانشگاه به شهدا تعهد داریم و موظیم اخلاقیات را در دانشگاه نهادینه کنیم.

۸۶۰۴۹/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دانشگاه - بنی‌صدر - اعتقادات - مدیریت - اینکه - مسؤول - اشاره - انقلابیون - دانشجویی - مازندران - افزود - شهرستان - فارغ‌التحصیل - ضدانقلابی‌ها - بیکاری - بهشهر - تولید - انقلاب - دایره - تاکید - جهادی - غیرموافق - خودی‌ها - محدود - خاطره - زمانی - تثبیت - بدانید - موافق - می‌کرد - کشاورزی - جریان - بنی‌صدری - غیرانقلابی - اعتماد - تغییر - همچنان - امروز - اظهار - سادات - هنرهای -

نظر شما در مورد : تنها راه پیشرفت کشور اعتماد به مدیریت جوانان است/بیکاری ۱۳ هزار فارغ‌التحصیل کشاورزی نشان از عدم مدیری...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*