مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50028 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 اردیبهشت 1397 -ساعت : 20:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عزم و اراده جدی در بازسازی ورزشگاه شهیدوطنی به چشم می‌خورد/ مسؤولان بعد از بازسازی به فکر ساخت استادیوم مجهز باشند

رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال در بازدید از استادیوم وطنی

عزم و اراده جدی در بازسازی ورزشگاه شهیدوطنی به چشم می‌خورد/ مسؤولان بعد از بازسازی به فکر ساخت استادیوم مجهز باشند

مازندشورا: رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال در بازید از استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر گفت: عزم و اراده خوبی در سطح شهر ایجاد شد و قبل از اینکه ما بازدید کنیم الزامات لازم در حال انجام بود و مسؤولان، شورای شهر و اداره کل ورزش و جوانان استان و هیأت فوتبال کار خود را آغاز کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، سهیل مهدی عصر امروز در حاشیه بازدید از ورزشگاه شهیدوطنی با بیان اینکه صعود تیم فوتبال نساجی مازندران را به لیگ‌‌ برتر تبریک می‌گویم، اظهار کرد: امیدوارم این تیم خوب مردمی و دوست‌ داشتنی در لیگ ماندنی باشد و ما همواره حضور هواداران پرشور نساجی را در بازی‌ها ببینیم.

وی افزود: عزم و اراده خوبی در سطح شهر ایجاد شد و قبل از اینکه ما بازدید کنیم الزامات لازم در حال انجام بود و مسؤولان، شورای شهر و اداره کل ورزش و جوانان استان و هیأت فوتبال کار خود را آغاز کردند.

رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال تصریح کرد: برای لیگ‌ برتر یکسری الزامات مورد نیاز است که از جمله می‌توان به نورافکن و نور استاندارد، اسکوربرد، سکوهای تماشاگران، جایگاه اصحاب رسانه و اتاق کنفرانس اشاره کرد.

مهدی با بیان اینکه سکوها باید به ساماندهی مناسب برسد و امنیت تیم‌های میزبان و مهمان در طول بازی حفظ شود، اظهار کرد: اتاق پزشکی و اتاق کنترل دوپینگ هم برای یک تیم لیگ‌ برتری ضروری است.

وی ادامه داد: فضاسازی استادیوم در حال انجام است و باید تا قبل از شروع بازی‌ها در لیگ جدید به اتمام برسد و قول‌هایی داده شد و امیدواریم کار اجرایی اجازه دهد با وجود تلاش‌های انجام شده مانعی به وجود نیاید.

رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال افزود: مشکل بزرگ ما قدیمی بودن استادیوم شهید وطنی است و اینکه در بافت مسکونی شهر قرار گرفته و امیدواریم بتوانیم مشکلات موجود را حل کنیم.

مهدی تصریح کرد: طی بازدید امروز، اراده و عزم قوی برای مهیا ساختن ورزشگاه وطنی برای میزبانی از تیم‌های لیگ‌ برتری را دیدیم و این همت و یکپارچگی کمتر در شهرهای دیگر وجود دارد و امیدواریم این ویژگی مستدام باشد.

وی با بیان اینکه دو ماه تا شروع مسابقات لیگ‌ برتر باقی‌مانده است و ما ایرانی‌ها همیشه نشان دادیم که در بحران توانستیم مسائل را با وحدت حل کنیم، اظهار کرد: مردم قائم‌شهر نیاز به این ورزشگاه دارند و دوست نداریم روزی برسد که تیم به ناچار در خارج از خانه بازی کند.

رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال ادامه داد: مازندران، استان مستعد ورزش فوتبال است و اگر ورزشکاران متولد این استان که در لیگ‌ برتر توپ می‌زنند را بشماریم دو یا سه تیم را تشکیل می‌دهند و حیف است استانی با این ظرفیت کمپ و استادیوم مجهز و زیرساخت مناسب برای ورزش فوتبال نداشته باشد و اگر ایجاد شود یکی از قطب‌های قوی و پشتیبان تیم ملی در تمام رده‌های فوتبال خواهد بود.

مهدی در پایان از تمام مسؤولان خواست تا بعد از بازسازی ورزشگاه شهید وطنی به فکر ساختن یک استادیوم خوب و استاندارد باشند.

86045/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فوتبال - استادیوم - ورزشگاه - اینکه - کمیته - فدراسیون - بازدید - اظهار - امیدواریم - مسؤولان - اراده - استان - بازسازی - استاندارد - تصریح - مناسب - ادامه - برتری - تیم‌های - ساختن - نساجی - قائم‌شهر - باشند - شهیدوطنی - امروز - مازندران - ایجاد - افزود - بازی‌ها - الزامات -

نظر شما در مورد : عزم و اراده جدی در بازسازی ورزشگاه شهیدوطنی به چشم می‌خورد/ مسؤولان بعد از بازسازی به فکر ساخت استادیو...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*