عزم و اراده جدی در بازسازی ورزشگاه شهیدوطنی به چشم می‌خورد/ مسؤولان بعد از بازسازی به فکر ساخت استادیوم مجهز باشند

تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 اردیبهشت 1397 - ساعت : 20:48

کد مطلب: 50028 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال در بازدید از استادیوم وطنی

عزم و اراده جدی در بازسازی ورزشگاه شهیدوطنی به چشم می‌خورد/ مسؤولان بعد از بازسازی به فکر ساخت استادیوم مجهز باشند

مازندشورا: رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال در بازید از استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر گفت: عزم و اراده خوبی در سطح شهر ایجاد شد و قبل از اینکه ما بازدید کنیم الزامات لازم در حال انجام بود و مسؤولان، شورای شهر و اداره کل ورزش و جوانان استان و هیأت فوتبال کار خود را آغاز کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، سهیل مهدی عصر امروز در حاشیه بازدید از ورزشگاه شهیدوطنی با بیان اینکه صعود تیم فوتبال نساجی مازندران را به لیگ‌‌ برتر تبریک می‌گویم، اظهار کرد: امیدوارم این تیم خوب مردمی و دوست‌ داشتنی در لیگ ماندنی باشد و ما همواره حضور هواداران پرشور نساجی را در بازی‌ها ببینیم.

وی افزود: عزم و اراده خوبی در سطح شهر ایجاد شد و قبل از اینکه ما بازدید کنیم الزامات لازم در حال انجام بود و مسؤولان، شورای شهر و اداره کل ورزش و جوانان استان و هیأت فوتبال کار خود را آغاز کردند.

رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال تصریح کرد: برای لیگ‌ برتر یکسری الزامات مورد نیاز است که از جمله می‌توان به نورافکن و نور استاندارد، اسکوربرد، سکوهای تماشاگران، جایگاه اصحاب رسانه و اتاق کنفرانس اشاره کرد.

مهدی با بیان اینکه سکوها باید به ساماندهی مناسب برسد و امنیت تیم‌های میزبان و مهمان در طول بازی حفظ شود، اظهار کرد: اتاق پزشکی و اتاق کنترل دوپینگ هم برای یک تیم لیگ‌ برتری ضروری است.

وی ادامه داد: فضاسازی استادیوم در حال انجام است و باید تا قبل از شروع بازی‌ها در لیگ جدید به اتمام برسد و قول‌هایی داده شد و امیدواریم کار اجرایی اجازه دهد با وجود تلاش‌های انجام شده مانعی به وجود نیاید.

رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال افزود: مشکل بزرگ ما قدیمی بودن استادیوم شهید وطنی است و اینکه در بافت مسکونی شهر قرار گرفته و امیدواریم بتوانیم مشکلات موجود را حل کنیم.

مهدی تصریح کرد: طی بازدید امروز، اراده و عزم قوی برای مهیا ساختن ورزشگاه وطنی برای میزبانی از تیم‌های لیگ‌ برتری را دیدیم و این همت و یکپارچگی کمتر در شهرهای دیگر وجود دارد و امیدواریم این ویژگی مستدام باشد.

وی با بیان اینکه دو ماه تا شروع مسابقات لیگ‌ برتر باقی‌مانده است و ما ایرانی‌ها همیشه نشان دادیم که در بحران توانستیم مسائل را با وحدت حل کنیم، اظهار کرد: مردم قائم‌شهر نیاز به این ورزشگاه دارند و دوست نداریم روزی برسد که تیم به ناچار در خارج از خانه بازی کند.

رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال ادامه داد: مازندران، استان مستعد ورزش فوتبال است و اگر ورزشکاران متولد این استان که در لیگ‌ برتر توپ می‌زنند را بشماریم دو یا سه تیم را تشکیل می‌دهند و حیف است استانی با این ظرفیت کمپ و استادیوم مجهز و زیرساخت مناسب برای ورزش فوتبال نداشته باشد و اگر ایجاد شود یکی از قطب‌های قوی و پشتیبان تیم ملی در تمام رده‌های فوتبال خواهد بود.

مهدی در پایان از تمام مسؤولان خواست تا بعد از بازسازی ورزشگاه شهید وطنی به فکر ساختن یک استادیوم خوب و استاندارد باشند.

86045/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #فوتبال #استادیوم #ورزشگاه #اینکه #کمیته #فدراسیون #بازدید #اظهار #امیدواریم #مسؤولان #اراده #استان #بازسازی #استاندارد #تصریح #مناسب #ادامه #برتری #تیم‌های #ساختن #نساجی #قائم‌شهر #باشند #شهیدوطنی #امروز #مازندران #ایجاد #افزود #بازی‌ها #الزامات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عزم و اراده جدی در بازسازی ورزشگاه شهیدوطنی به چشم می‌خورد/ مسؤولان بعد از بازسازی به فکر ساخت استادیوم مجهز باشند

*

*


X https://sport45.site/