مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50034 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 اردیبهشت 1397 -ساعت : 22:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش اماکن و فضاهای ورزشی در محلات اردبیل

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار اردبیل از افزایش اماکن و فضاهای ورزشی در محلات مختلف این شهر بویژه در مناطق کم برخوردار خبر داد.

مازندشورا:حمید لطف‌اللهیان عصر چهارشنبه در جلسه شورای شهر اردبیل اضافه کرد: توسعه اماکن ورزشی در محلات اردبیل از چند سال قبل در دستور کار شهرداری قرار گرفته و این روند امسال تسریع شده است.

وی با بیان اینکه شهرداری نگاه ویژه ای به توسعه ورزش محلات و تجهیز امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این مناطق دارد، تصریح کرد: ایجاد اماکن و فضاهای ورزشی محله محور در اردبیل ضروری است.

شهردار اردبیل سوق یافتن جوانان و نوجوانان به ورزش، ترویج سلامت در جامعه، ایجاد نشاط اجتماعی و کاهش آسیب ها به خصوص در مناطق حاشیه ای و محروم را از جمله مهمترین اهداف شهرداری در ایجاد این اماکن برشمرد.

وی با اشاره به مشارکت بخش خصوصی در توسعه این اماکن تصریح کرد: سرمایه گذاری های مطلوبی از سوی این بخش صورت گرفته که نتیجه بخش بوده و موجب رضایت علاقمندان و ورزشکاران و نیز سرمایه گذاران شده است.

لطف اللهیان از صدور مجوز برای توسعه این فضاها بویژه از سوی بخش خصوصی خبر داد و متذکر شد: اکثر مجوزهای صادر شده در این موضوع تاکنون منتج به ایجاد اماکن ورزشی شده و بخشی از این آن نیز در دست اجرا است.

سخنگوی شورای شهر اردبیل نیز در این جلسه از آمادگی شورای مرکز استان برای همکاری با جوانان در ارائه ایده های برتر حوزه کارآفرینی و عملیاتی شدن آن خبر داد.

حبیب فتحی با بیان اینکه اعتماد به جوانان می تواند موجب تحول در زمینه اشتغال و کارآفرینی شود، بیان داشت: جوانان باید با ایده های کارشناسی و کاربردی در توسعه اردبیل سهیم شوند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اردبیل - اماکن - توسعه - ایجاد - جوانان - ورزشی - محلات - شهرداری - شورای - خصوصی - سرمایه - شورای شهر - کارآفرینی - اینکه - فضاهای - گرفته - افزاری - مناطق - تصریح -

نظر شما در مورد : افزایش اماکن و فضاهای ورزشی در محلات اردبیل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*