تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 اردیبهشت 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 50034 چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش اماکن و فضاهای ورزشی در محلات اردبیل

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار اردبیل از افزایش اماکن و فضاهای ورزشی در محلات مختلف این شهر بویژه در مناطق کم برخوردار خبر داد.

مازندشورا:حمید لطف‌اللهیان عصر چهارشنبه در جلسه شورای شهر اردبیل اضافه کرد: توسعه اماکن ورزشی در محلات اردبیل از چند سال قبل در دستور کار شهرداری قرار گرفته و این روند امسال تسریع شده است.

وی با بیان اینکه شهرداری نگاه ویژه ای به توسعه ورزش محلات و تجهیز امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این مناطق دارد، تصریح کرد: ایجاد اماکن و فضاهای ورزشی محله محور در اردبیل ضروری است.

شهردار اردبیل سوق یافتن جوانان و نوجوانان به ورزش، ترویج سلامت در جامعه، ایجاد نشاط اجتماعی و کاهش آسیب ها به خصوص در مناطق حاشیه ای و محروم را از جمله مهمترین اهداف شهرداری در ایجاد این اماکن برشمرد.

وی با اشاره به مشارکت بخش خصوصی در توسعه این اماکن تصریح کرد: سرمایه گذاری های مطلوبی از سوی این بخش صورت گرفته که نتیجه بخش بوده و موجب رضایت علاقمندان و ورزشکاران و نیز سرمایه گذاران شده است.

لطف اللهیان از صدور مجوز برای توسعه این فضاها بویژه از سوی بخش خصوصی خبر داد و متذکر شد: اکثر مجوزهای صادر شده در این موضوع تاکنون منتج به ایجاد اماکن ورزشی شده و بخشی از این آن نیز در دست اجرا است.

سخنگوی شورای شهر اردبیل نیز در این جلسه از آمادگی شورای مرکز استان برای همکاری با جوانان در ارائه ایده های برتر حوزه کارآفرینی و عملیاتی شدن آن خبر داد.

حبیب فتحی با بیان اینکه اعتماد به جوانان می تواند موجب تحول در زمینه اشتغال و کارآفرینی شود، بیان داشت: جوانان باید با ایده های کارشناسی و کاربردی در توسعه اردبیل سهیم شوند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #اردبیل #اماکن #توسعه #ایجاد #جوانان #ورزشی #محلات #شهرداری #شورای #خصوصی #سرمایه #شورای شهر #کارآفرینی #اینکه #فضاهای #گرفته #افزاری #مناطق #تصریح

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افزایش اماکن و فضاهای ورزشی در محلات اردبیل

*

*


X https://sport45.site/