مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50049 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397 -ساعت : 11:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زمان‌بندی فعالیت پایگاه انتقال خون مازندران در ماه مبارک رمضان

مدیرکل انتقال خون مازندران اعلام کرد

زمان‌بندی فعالیت پایگاه انتقال خون مازندران در ماه مبارک رمضان

مازندشورا: مدیرکل انتقال خون مازندران با بیان اینکه پایگاه‌های انتقال خون مازندران در ماه مبارک رمضان فعال است، گفت: اهدای خون هیچ مشکلی برای روزه‌دار ایجاد نمی‌کند.

مازندشورا:اسماعیل پوریانی امروز در شهرستان ساری با اشاره به پایگاه‌های انتقال خون مازندران در ماه مبارک رمضان فعال است، اظهار کرد: پایگاه‌ای انتقال خون در شهرهای ساری، بابل، آمل، چالوس و تنکابن در این ایام در دوشیفت صبح از ساعت هشت تا 13 و شب از ساعت 21:30 تا 30 دقیقه بامداد فعال خواهد بود.

مدیرکل انتقال خون مازندران گفت: پایگاه انتقال خون بهشهر از ساعت 21:30 تا 23:30 و کانکس قائم‌شهر از ساعت 21:30 تا 30 دقیقه بامداد در ماه مبارک رمضان فعال است.

این مسؤول با اشاره به اینکه پایگاه انتقال خون جویبار سه‌شنبه‌ها از ساعت 21:30 تا 23:30 فعال است، اضافه کرد: پایگاه‌های انتقال خون نور روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه از ساعت هشت تا 13 ، رامسر از ساعت هشت تا 13 روزهای یک‌شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته و گلوگاه نیز از ساعت 21:30 تا 23:30 روزهای چهارشنبه فعال خواهد بود.

پوریانی با اعلام اینکه اهدای خون هیچ مشکلی برای روزه‌دار ایجاد نمی‌کند، خاطرنشان کرد: توصیه ما به روزه‌داران برای اهدای خون این است که از مایعات فراوان استفاده کرده و به تغذیه خود اهمیت دهند.

وی در پایان گفت: بیماران خاص مازندران در این ایام نیز همانند سنوات گذشته چشم‌انتظار اهدای خون توسط اهداکنندگان هستند که لازم است افراد حضور مستمری در پایگاه‌های انتقال خون داشته باشند.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتقال - مازندران - روزهای - پایگاه‌های - رمضان - مبارک - اهدای - پایگاه - اینکه - یک‌شنبه - بامداد - پوریانی - اعلام - مدیرکل - اشاره - دقیقه -

نظر شما در مورد : زمان‌بندی فعالیت پایگاه انتقال خون مازندران در ماه مبارک رمضان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها