زمان‌بندی فعالیت پایگاه انتقال خون مازندران در ماه مبارک رمضان

تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:21

کد مطلب: 50049 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل انتقال خون مازندران اعلام کرد

زمان‌بندی فعالیت پایگاه انتقال خون مازندران در ماه مبارک رمضان

مازندشورا: مدیرکل انتقال خون مازندران با بیان اینکه پایگاه‌های انتقال خون مازندران در ماه مبارک رمضان فعال است، گفت: اهدای خون هیچ مشکلی برای روزه‌دار ایجاد نمی‌کند.

مازندشورا:اسماعیل پوریانی امروز در شهرستان ساری با اشاره به پایگاه‌های انتقال خون مازندران در ماه مبارک رمضان فعال است، اظهار کرد: پایگاه‌ای انتقال خون در شهرهای ساری، بابل، آمل، چالوس و تنکابن در این ایام در دوشیفت صبح از ساعت هشت تا 13 و شب از ساعت 21:30 تا 30 دقیقه بامداد فعال خواهد بود.

مدیرکل انتقال خون مازندران گفت: پایگاه انتقال خون بهشهر از ساعت 21:30 تا 23:30 و کانکس قائم‌شهر از ساعت 21:30 تا 30 دقیقه بامداد در ماه مبارک رمضان فعال است.

این مسؤول با اشاره به اینکه پایگاه انتقال خون جویبار سه‌شنبه‌ها از ساعت 21:30 تا 23:30 فعال است، اضافه کرد: پایگاه‌های انتقال خون نور روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه از ساعت هشت تا 13 ، رامسر از ساعت هشت تا 13 روزهای یک‌شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته و گلوگاه نیز از ساعت 21:30 تا 23:30 روزهای چهارشنبه فعال خواهد بود.

پوریانی با اعلام اینکه اهدای خون هیچ مشکلی برای روزه‌دار ایجاد نمی‌کند، خاطرنشان کرد: توصیه ما به روزه‌داران برای اهدای خون این است که از مایعات فراوان استفاده کرده و به تغذیه خود اهمیت دهند.

وی در پایان گفت: بیماران خاص مازندران در این ایام نیز همانند سنوات گذشته چشم‌انتظار اهدای خون توسط اهداکنندگان هستند که لازم است افراد حضور مستمری در پایگاه‌های انتقال خون داشته باشند.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #انتقال #مازندران #روزهای #پایگاه‌های #رمضان #مبارک #اهدای #پایگاه #اینکه #یک‌شنبه #بامداد #پوریانی #اعلام #مدیرکل #اشاره #دقیقه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : زمان‌بندی فعالیت پایگاه انتقال خون مازندران در ماه مبارک رمضان

*

*


X https://sport45.site/