مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50056 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397 -ساعت : 14:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مردم هنوز نمی‌دانند منابع آبی در حال اتمام است

مدیرکل هواشناسی مازندران :

مردم هنوز نمی‌دانند منابع آبی در حال اتمام است

مازندشورا: با اشاره به اینکه میلیاردها تومان برای ایجاد منابع آبی جدید از جمله برای سدسازی، بارورسازی ابرها و چاه‌ها هزینه می‌کنیم ولی در مصرف هیچ مدیریتی نداریم،گفت: موضوع دیگر اینکه مردم هنوز نمی‌دانند منابع آبی در حال اتمام است و در مصرف آب مدیریت مصرف را به‌درستی در نظر نمی‌گیرند.

مازندشورا: سیدمحمدرضا رضوی درباره وضعیت جوی استان با توجه به اینکه هواشناسی تاکید بر روی تغییر اقلیم دارد، اظهار کرد: اوایل فروردین گرمای هوا در برخی شهرهای مازندران به 38 درجه سانتی‌گراد رسید که همه اینها نشانه‌‌های تغییر اقلیم و ناهنجاری‌های اقلیمی است.

وی با اشاره به اینکه در روزهای پایانی فروردین ماه باران و برف داشتیم که تصور مردم بر این بوده تمامی مشکلات مربوط به کم‌آبی حل شده است، تاکید کرد: باید گفت که اصلا وضعیت خوبی نداریم.

مدیرکل هواشناسی مازندران با بیان اینکه به سمت کم‌بارشی پیش می‌رویم، اضافه کرد: بارندگی نیز در سه ماه آینده در مازندران زیر نرمال پیش‌بینی شده است.

این مسؤول با اشاره به اینکه بارش‌ها نسبت به نرمال کاهش یافته است، افزود: هنوز وضعیت بارندگی‌ها رو به بهبود نیست.

رضوی درباره وضعیت افزایش دمای هوا، گفت: میانگین دمای هوا رو به افزایش است به‌طوری‌که 6 ماهه دوم سال گذشته 2.2 درجه افزایش دما داشتیم.

وی با بیان اینکه با وجود تمامی مشکلات هنوز مسؤولان به دنبال منابع جدید آبی هستند که این بزرگترین مشکل ما است در حالی‌که باید با اقلیم سازگار شویم، افزود: هیچ چاره‌ای نداریم مگر اینکه منابع آبی را مدیریت کنیم.

رضوی با اشاره به اینکه میلیاردها تومان برای ایجاد منابع آبی جدید از جمله برای سدسازی، بارورسازی ابرها و چاه‌ها هزینه می‌کنیم ولی در مصرف هیچ مدیریتی نداریم، تصریح کرد: می‌توانیم با میلیون‌ها تومان از هدررفت آب جلوگیری کنیم.

وی با تأکید بر اینکه مدیریتی روی منابع آب نداریم، سؤوال اینجاست چرا وقتی آب نداریم باید به سمت کشت دوم و کشت‌های پرآب‌طلب پیش رویم؟

مدیرکل هواشناسی مازندران در پایان گفت: موضوع دیگر اینکه مردم هنوز نمی‌دانند منابع آبی در حال اتمام است و در مصرف آب مدیریت مصرف را به‌درستی در نظر نمی‌گیرند.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مردم هنوز نمی‌دانند -

نظر شما در مورد : مردم هنوز نمی‌دانند منابع آبی در حال اتمام است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*