مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50063 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397 -ساعت : 18:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعزام یک‌هزار و 700 روحانی  به مساجد  مازندران

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران اعلام کرد

اعزام یک‌هزار و 700 روحانی به مساجد مازندران

مازندشورا: مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اعزام یک‌هزار و 700 روحانی مقیم و غیرمقیم به مساجد شهرهای مازندران گفت: اعزام قاریان و حافظان و گروه‌های تواشیح از سوی دارالقرآن استان به مساجد استان و برگزاری مسابقه 30 شب 30 آیه با همکاری صدا و سیمای مرکزاستان نیز از دیگر برنامه‌ها به شمار می‌رود.

مازندشورا:حجت‌الاسلام ناصر شکریان امروز درباره برنامه‌های ماه مبارک رمضان اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: برگزاری گفتمان قرآنی از سوی مؤسسات در سطح مساجد استان در دستور کار قرار دارد.

وی به برگزاری محافل انس با قرآن با حضور قاریان و حافظان و گروه‌های تواشیح  در مساجد استان اشاره کرد و افزود: ایستگاه نقاشی با مضامین قرآن  و اهل بیت ویژه قرآن‌آموزان در سطح مساجد استان  وبرگزاری مسابقه مقاله‌نویسی با موضوعات مختلف قرآنی در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران تصریح کرد: برپایی ایستگاه‌ها و نمایشگاه‌های قرآنی در شهرها و روستاها توسط مؤسسات قرآنی و خانه‌های قرآن،اجرای برنامه ختم قرآن و صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان(عج)، رسال پنج عکس زیبا از نوجوانان و جوانان به‌صورت سی دی از مراسم‌های شب‌های احیا، راهپیمایی روز قدس ، برپایی نماز جماعت ، برگزاری دعا و مناجات و سایر برای شرکت در جشنواره عکس برتر و اهدای جوایز به 3 عکس برتر استان و چاپ در نشریه قرآنی نسیم هدایت استان، برگزاری کلاس‌های تفسیر قرآن کریم و دیدار مدیران ، مربیان و قرآن آموزان از علما و خانواده‌های شهدا از دیگر برنامه‌ها است.

این مسؤول با اعلام اینکه برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی ویژه ماه مبارک رمضان ر دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: برگزاری مراسم جزء خوانی با حضور قاریان ممتاز استان در سطح مساجد،  تجلیل از نخبگان  و فعالان قرآنی استان و برگزاری مسابقات قرآنی مختلف در فضای مجازی و سایت تبیان سازمان تبلیغات اسلامی استان نیز از دیگر برنامه‌ها است.

شکریان با بیان اینکه جشن نیمه رمضان ویژه میلاد امام حسن مجتبی(ع) توسط مؤسسات قرآنی برگزار می‌شود، گفت: جشنواره کتابت وحی به مناسبت لیالی قدر، کرسی‌های تلاوت در مساجد استان و همچنین کلاس‌های آموزشی قرآن برای عموم مردم توسط مؤسسات قرآنی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اعزام یک‌هزار و 700 روحانی مقیم و غیرمقیم به مساجد شهرهای مازندران، بیان کرد: اعزام قاریان و حافظان و گروه‌های تواشیح از سوی دارالقرآن استان به مساجد استان و برگزاری مسابقه 30 شب 30 آیه با همکاری صدا و سیمای مرکزاستان نیز از دیگر برنامه‌ها به شمار می‌رود.


مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران یادآور شد: پخش زنده دعا و اذان توسط قاریان ممتاز استان با همکاری صدا و سیمای استان. و برگزاری جلسات تفسیر قرآن درمساجد استان نیز در دستور کار قرار دارد.

شکریان با اعلام اینکه  گردهمایی روحانیت قبل از ماه رمضان در همه شهرها و همچنین به صورت متمرکز و استانی در مصلی ساری باحضور آیت الله نوری همدانی برگزار شد، گفت: برگزاری جلسات شورای هیأت‌های مذهبی و کانون مداحان شهرهای استان نیز در این ایام در دستور کار قرار دارد.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - برگزاری - مساجد - قرآنی - مازندران - دستور - تبلیغات - اسلامی - رمضان - مؤسسات - قاریان - اعلام - مسابقه - اینکه - برنامه‌ها - اعزام - مدیرکل - روحانی - شکریان - جلسات - تفسیر - ممتاز - همچنین - کلاس‌های - همکاری - شهرهای - سیمای - مختلف - گروه‌های - حافظان - یک‌هزار - اظهار - تواشیح - اشاره - شهرها - برپایی - مبارک - جشنواره -

نظر شما در مورد : اعزام یک‌هزار و 700 روحانی به مساجد مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*