مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50067 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397 -ساعت : 23:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دستگیری گردانندگان کانال‌‌های تلگرامی مزاحم درمازندران

رئیس‌ پلیس فتا مازندران خبر داد

دستگیری گردانندگان کانال‌‌های تلگرامی مزاحم درمازندران

مازندشورا: رئیس‌ پلیس فتا استان از شناسایی و دستگیری افرادی که با انتشار مطالب ‌کذب و توهین‌آمیز در کانال‌های تلگرامی و تمسخر مردم، موجب سلب‌ آسايش و هتک‌حيثيت مردم می‌شدند، توسط کارآگاهان سایبری پلیس فتا خبرداد .

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس مازندران، حسن‌ محمدنژاد از شناسایی و دستگیری افرادی که با انتشار مطالب ‌کذب و توهین‌آمیز در کانال‌های تلگرامی و تمسخر مردم، موجب سلب‌ آسایش و هتک‌حیثیت مردم می‌شدند، توسط کارآگاهان سایبری پلیس فتا خبر داد.

وی بیان کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس‌فتا مبنی بر این که شخصی ناشناس با انتشار مطالبی در قالب صوت، تصویر و فیلم در چندین کانال تلگرامی، وی را مورد تمسخر قرار داده است موضوع در دستورکار ماموران پلیس‌فتا قرار گرفت .

رئیس‌پلیس فتا مازندران، افزود: پس از انجام بررسی‌های فنی و پلیسی مشخص شد، هر یک از کانال‌های مورد نظر توسط چندین نفر به هویت‌های معلوم مدیریت می‌شوند.

محمدنژاد تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا با استفاده از روش‌های فنی و مهندسی اجتماعی، ادمین اصلی کانال‌های موردنظر را شناسایی و با هماهنگی مقام محترم قضایی، متهمان را دستگیر کردند.

وی، خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی های به عمل آمده به تشکیل کانال و گروه های تلگرامی با هدف توهین و تمسخر افراد در دیگر استان‌های کشور برای سرگرمی خود اعتراف کردند.

رئیس پلیس فتا مازندران به متخلفان، هشدار داد: هرگونه انتشار اطلاعات و تصاویر شخصی دیگران در فضای مجازی جرم تلقی می‌شود و با عاملان آن برخوردی جدی خواهد شد.

3141/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - تلگرامی - کانال‌های - تمسخر - انتشار - کانال - متهمان - چندین - پلیس‌فتا - محمدنژاد - دستگیری - شناسایی -

نظر شما در مورد : دستگیری گردانندگان کانال‌‌های تلگرامی مزاحم درمازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها