مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50093 -تاریخ انتشار : جمعه 28 اردیبهشت 1397 -ساعت : 12:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجرای برنامه هفتگی قرائت صحیفه سجادیه در مساجد بابل

مدیر موسسه یاوران نماز مازندران خبر داد

اجرای برنامه هفتگی قرائت صحیفه سجادیه در مساجد بابل

مازندشورا: مدیر موسسه یاوران نماز مازندران از اجرای برنامه هفتگی قرائت صحیفه سجادیه یک شب در مساجد بابل خبر داد و گفت: در 57 مسجد قرائت صحیفه سجادیه به ویژه در شب‌های سه‌شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء آغاز شده که در صدد هستیم تا پایان امسال 100 مسجد برنامه قرائت صحیفه سجادیه داشته باشند.

مازندشورا:محمداکبرزاده در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان بابل درباره فعالیت موسسه یاوران نماز اظهار کرد: این موسسه به مدت 15 سال فعالیت خود را در زمینه عفاف و حجاب، نماز و معارف الهی آغاز کرده و تاکنون دراین عرصه فرهنگی بسیار موفق بوده است.

وی افزود: برای سومین سال متوالی به مناسبت ماه مبارک رمضان در مصلی بابل مراسم افطاردهی با حضور بیش از هزار نفر از خیران و فرهنگیان به همراه خانواده آنها به منظور تجلیل از خدماتی که در این عرصه داشته و کمک کار موسسه یاوران نماز بودند در پنجمین روز ماه مبارک رمضان برگزار می‌کند.

مدیر موسسه یاوران نماز مازندران از اجرای برنامه هفتگی قرائت صحیفه سجادیه یک شب در هر مساجد بابل خبر داد و تصریح کرد: در صدد هستیم هر خانه یک صحیفه سجادیه داشته باشد در 57 مسجد قرائت صحیفه سجادیه به ویژه در شب‌های سه‌شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء آغاز شده و به هر امام جماعت مساجد یک دوره تفسیر صحیفه سجادیه و به هر مسجد از 5 تا 30 جلد صحیفه اهدا شد که در صدد هستیم تا پایان سال 97 به تعداد 100 مسجد برنامه قرائت صحیفه سجادیه داشته باشند.

اکبرزاده خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های محوری موسسه یاوران نماز در سال 97 برگزاری یک دوره ضمن خدمت با محور نماز و معرفت به نماز برای بیش از 500 نفر از معلمان با همکاری آموزش و پرورش است.

این مسؤول از برگزاری نخستین همایش ملی تجلیل از فعالان عرصه صحیفه سجادیه در بابل خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این همایش شناسایی شاعران، مترجمان، شارحان، موسسات، فعالان و اساتید حوزه صحیفه سجادیه در سراسر کشور است تا با استفاده از نظرات، پیشنهادات و توانمندی آنها ضمن تبادل تجربیات بتوانیم راهکارهای مناسبی برای معرفی و ترویج صحیفه سجادیه به عنوان کتاب دعا و زندگی به مردم ارائه کنیم.

86040/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صحیفه - سجادیه - موسسه - بابل - یاوران - قرائت - برگزاری - مساجد - برنامه - اجرای - همایش - مازندران - هستیم - فعالان - تجلیل - فعالیت - مبارک - رمضان - هفتگی -

نظر شما در مورد : اجرای برنامه هفتگی قرائت صحیفه سجادیه در مساجد بابل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها