مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50096 -تاریخ انتشار : جمعه 28 اردیبهشت 1397 -ساعت : 13:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پل معلق منطقه ۲ صرفا گردشگری است

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ در خصوص نحوه عبور از پل در حد فاصل دو پارک پردیسان و نهج البلاغه گفت: این پل تنها یک هفته به صورت آزمایشی برای انجام تست‌های نهایی مربوط به چگونگی خدمات رسانی باز بود و در حال حاضر عبور از روی این پل متوقف شده و تا زمان افتتاح امکان پذیر نخواهد بود.

مازندشورا:حیدرنیا در این باره گفت: پل معلق در میان دو پارک پردیسان و نهج البلاغه یکی از نمادهای شهر تهران است و صرفا یک پل گردشگری و تفریحی است که با تلاش مدیریت منطقه در آینده بسیار نزدیک آماده افتتاح و بهره‌برداری خواهد شد.

وی ادامه داد: این پل به عنوان یک واصل جهت دسترسی از نقطه‌ای به نقطه دیگر ایجاد نشده است؛ بلکه یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر تهران خواهد بود که تجهیزات متعدد در آن دیده شده است که در نوع خود کم نظیر می‌باشد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ تهران با اشاره به کابلی بودن این پل تاکید کرد: پل معلق ظرفیت محدود برای بازدید به صورت همزمان دارد و تمامی مکانیزم ایمنی و کنترلی آن که شامل تجهیزات پیشرفته‌ای است که به صورت الکترونیکی کنترل می‌شود.

حیدرنیا با بیان اینکه در حال حاضر این پل مجددا بسته شده تا اقدامات لازم برای افتتاح رسمی آن صورت گیرد، گفت: مطالعات برای بازدید از این جاذبه گردشگری در حال تدوین است و پس از تکمیل اجرا خواهد شد.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گردشگری - منطقه - تهران - بازدید - تجهیزات - افتتاح - حیدرنیا -

نظر شما در مورد : پل معلق منطقه ۲ صرفا گردشگری است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها