تاریخ انتشار : جمعه 28 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 50103 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران خبر داد

غرق شدن جوان مشهدی در ساحل محمودآباد/ آغاز پایش سواحل مازندران از اول خرداد

مازندشورا: رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: 5 جوان اهل مشهد پس از حضور در دریای محمودآباد 4 نفر از این جوانان توسط قایق‌رانان و جت‌رانان از غرق‌شدگی نجات یافتند ولی یک جوان 18 ساله به نام علی یوسفی غرق شد.

مازندشورا:نقی کریمیان امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: طرح سامان‌دهی دریای مازندران روز دوشنبه یکم خرداد ماه امسال آغاز به کار می‌کند.

وی با اشاره به بکارگیری 500 ناجی غریق در سواحل مازندران، تصریح کرد: همچنین از یکم خرداد نیروهای هیأت نجات غریق، استانداری مازندران و جمعیت هلال‌حمر مازندران به‌منظور پایش و رصد سواحل فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران ادامه داد: نگاه ما بر این است که سازمان‌ها، نهادها و بخش‌های خصوصی را رصد کنیم که درصورت نیاز به افزایش تعداد ناجیان این اقدام صورت گیرد.

این مسؤول به حضور پنج جوان اهل مشهد در سوئیت اجاره‌ای در ساحل محمودآباد، اظهار کرد: چهار نفر از این جوانان توسط قایق‌رانان و جت‌رانان از غرق‌شدگی نجات یافتند ولی یک جوان 18 ساله به نام علی یوسفی غرق شد.

کریمیان یادآور شد: جست‌وجو با یافتن پیکر این جوان از صبح روز گذشته آغاز شد که تا بامداد موفق شدیم پیکر این جوان 18 ساله را پیدا کنیم.

وی در پایان گفت: با آغاز طرح‌ها دریا توصیه ما به مسافران این است به توصیه‌های ناجیان غریق توجه کنند تا شاهد مشکلی نباشیم.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #خرداد #سواحل #ناجیان #اظهار #کریمیان #محمودآباد #غواصی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : غرق شدن جوان مشهدی در ساحل محمودآباد/ آغاز پایش سواحل مازندران از اول خرداد

*

*