دلیل اصلی خروج  پیش از موعد مقرر آمریکا از برجام

تاریخ انتشار : جمعه 28 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:40

کد مطلب: 50106 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه زیراب‌ سوادکوه مطرح کرد

دلیل اصلی خروج پیش از موعد مقرر آمریکا از برجام

مازندشورا: امام جمعه زیراب‌ سوادکوه به شکست جریان ۱۴ مارس و مخالفان جریان مقاومت در انتخابات سراسری لبنان و حیرت‌زدگی جهانی اشاره و گفت: یکی از دلایل اصلی اعلام زود‌تر از موعد مقرر خروج امریکا از توافق هسته‌ای با ایران، انحراف افکار عمومی نسبت به پیروزی بزرگ جریان ۸ مارس در انتخابات اخیر لبنان بود و در عراق شاهد انتخاب بدی هستیم که از تاریخ درس نگرفتند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه دعوت‌کننده به سوی خیر باشیم، گفت: اثر انجام ذره‌ای از کار خیر را می‌بینیم و هر‌ کس به دنبال کار خیر‌برود به کار خیر می‌رسد.


وی با بیان اینکه نخستین صفت رستگاران، دعوت به خیر است، افزود: نظر قرآن این است که نه تنها کار خیر انجام دهید، بلکه در انجام کار نیک از دیگران سبقت بگیرید.


امام جمعه زیراب‌ سوادکوه با اشاره به آغاز ماه رمضان، خاطر‌نشان کرد: ماه رمضان، ماه برکت و اجرای دستور الهی است.


رضایی به شکست جریان ۱۴ مارس و مخالفان جریان مقاومت  در انتخابات سراسری لبنان و حیرت‌زدگی جهانی اشاره و خاطر‌نشان کرد: یکی از دلایل اصلی اعلام زود‌تر از موعد مقرر خروج امریکا از توافق هسته‌ای با ایران، انحراف افکار عمومی نسبت به پیروزی بزرگ جریان ۸ مارس در انتخابات اخیر لبنان بود و در عراق شاهد انتخاب بدی هستیم که از تاریخ درس نگرفتند.

86015/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #سوادکوه #اشاره #جریان #انتخابات #لبنان #خاطر‌نشان #اینکه #رضایی #زیراب‌ #رمضان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دلیل اصلی خروج پیش از موعد مقرر آمریکا از برجام

*

*


X https://sport45.site/