تاریخ انتشار : جمعه 28 اردیبهشت 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 50113 چاپ به اشتراگ گذاشتن

برپایی میزخدمت شوای شهروشهرداری بندرانزلی

مازندشورا: شهردارآنلاین: اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی و شهردار این شهر ساحلی با حضور در مصلی این شهرستان، با برپایی میز خدمت پیش از اقامه نماز جمعه، به مشکلات مردم رسیدگی کردند.

مازندشورا:رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی اظهار کرد: معتقدیم برای شناسایی مشکلات مردم و برنامه ریزی برای اولویت بندی در رفع مشکلات شهروندان، باید بین مردم حضور یافته و در دیدار چهره به چهره از نزدیک علاوه بر شنیدن مشکلات، در صدد رفع آنها در همین محل برآییم.
امیر احمدی فرد افزود: با تصمیم اعضای شورای شهر مقرر شد که در ایام ماه مبارک رمضان هرهفته پیش از نماز جمعه میز خدمت در مصلی برپا و به دور از هرگونه بروکراسی اداری، مشکلات مردم بررسی شود.
وی یادآور شد: با توجه به اینکه برخی از مشکلات مطرح شده از سوی مردم در حیطه اختیارات و وظایف شورای شهر و شهرداری نیست، انتظار می رود فرماندار بندرانزلی با هماهنگی و مکلف کردن مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برای حضور بین مردم، نسبت به حل مشکل شهروندان با شورای شهر و شهرداری همگام شود.
احمدی فرد خاطرنشان کرد: در تلاشیم با حضور در مساجد نقاط مختلف شهر مشکلات مردم را از نزدیک مشاهده و بررسی کنیم اما نیازمند آنیم که سایر دستگاه های اجرایی شهرستان نیز همپای شورا و شهرداری انزلی حاضر باشند تا شاهد رفع هرچه بهتر مشکلات باشیم .
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و شورای اسلامی این شهر ساحلی هفت عضو دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مشکلات #شورای #بندرانزلی #شهرداری #شورای شهر #دستگاه #شهرستان #اجرایی #احمدی #اسلامی #شهروندان #نزدیک #بررسی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برپایی میزخدمت شوای شهروشهرداری بندرانزلی

*

*


X https://sport45.site/