تاریخ انتشار : شنبه 29 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:12

کد مطلب: 50147 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فروش و مصرف کالای ایرانی بدون عوارض

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار مهریز گفت: علاوه بر واحدهای تجاری ، منازل مسکونی و نیز فروشگاه های صنایع دستی در صورت فروش و مصرف کالای ایرانی بر اساس مصوبه شورای شهر در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی از اول سال 1397از پرداخت عوارض قانونی به شهرداری معاف شدند.

مازندشورا:احمد آخوندی افزود: در اجرای توصیه های مقام معظم رهبری باید با همکاری دستگاه های مختلف و فعالیت های فرهنگی اقدام های مناسبی انجام شود و شهرداری وظایف خود را در این راستا انجام می دهد.
سال 1397 توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از خرید کالای ایرانی نامگذاری شد.
سه هزار واحد صنفی فعال و دارای پروانه کسب در شهرستان مهریز با اشتغالزایی 10 هزار نفر در بخش های تولیدی و خدماتی فعالیت دارند.
واحدهای صنفی دارای پروانه شهرستان مهریز زیر نظر 12 اتحادیه وظایف خود را در چارچوب مقررات انجام می دهند.
شهردار مهریز اظهار کرد: در حمایت از خرید کالای ایرانی و فرهنگ سازی در این ارتباط، علاوه بر واحدهای تجاری، فروشگاه های صنایع دستی که نسبت به تولید و فروش اجناس داخلی به مردم فعالیت کنند 100 درصد از پرداخت عوارض معاف هستند.
وی ادامه داد:صاحبان واحدهای مسکونی که نسبت به خرید کالای ایرانی اقدام کنند تا 80 درصد از پرداخت عوارض سالانه به شهرداری معاف خواهند بود.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #کالای #ایرانی #مهریز #شهرستان #واحدهای #فعالیت #عوارض #رهبر #پروانه #پرداخت #وظایف #رهبری #اقدام #شهرداری #حمایت #دارای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فروش و مصرف کالای ایرانی بدون عوارض

*

*


X https://sport45.site/