تخریب سکوها در گام نخست انجام شد/مسؤولان باید به روند کاری خود سرعت بیشتری بخشند

تاریخ انتشار : شنبه 29 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:21

کد مطلب: 50151 چاپ به اشتراگ گذاشتن

گزارش فارس از روند بازسازی ورزشگاه شهیدوطنی

تخریب سکوها در گام نخست انجام شد/مسؤولان باید به روند کاری خود سرعت بیشتری بخشند

مازندشورا: به گفته یکی از پیمان‌کاران این پروژه، بتن سکوها به صورت کامل تخریب شد و بعد از آن آرماتوربندی و قالبندی برای نصب سکوهای جدید آغاز می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، این روزها به‌واسطه لیگ‌برتری شدن تیم محبوب و مرمی نساجی مازندران، ورزشگاه پیر و خسته شهید وطنی هم در حال بازسازی است تا بتواند فضایی مناسب را برای مهمانان لیگ‌برتری خود فراهم سازد.

وقتی قدم به ورزشگاه می‌گذاری و به چهار طرف زمین که می‌نگری، صدای پُتک و ریزش سکوها توجهت را به خود جلب می‌کند، دیدن این مناظر از یکسو ناراحت‌کننده است چراکه همین سکوها روزگاری شاهد اتفاقات تلخ و شیرین زیادی بودند و گویی با هر خنده و گریه هواداران، آنها هم شاد یا غمگین می‌شدند ولی از سویی دیگر، ذوق و اندیشه نو شدن، بازسازی و امید به روزهای آینده، غم را می‌زداید و میزبانی در سطح یک فوتبال در شرایط ایده‌آل، جانی تازه کالبد می‌دمد.

استان مازندران علی‌رغم شایستگی‌های فراوان، بعد از 14 سال با تیم فوتبال نساجی دوباره به رقابت‌های سطح یک فوتبال بازگشت و مطمئناً باید کمی ویژه‌تر به این موضوع نگاه کرد و این بازگشت، آغاز دغدغه‌های هواداران این تیم مردمی است چرا که نداشتن یک ورزشگاه مناسب موجب نگرانی شده است.

تیم محبوب نساجی مازندران، با 59 سال سابقه، بعد از استقلال و سپاهان سومین تیم قدیمی کشور است که بعد از 24 سال دوباره به لیگ‌ برتر راه پیدا کرد و باید بازی‌های خانگی خود را در ورزشگاه 70 ساله وطنی برگزار کند.

تخریب‌ها در فاز یک، دو و سه آغاز شده، به طوری که در  فاز یک حدود 4.5 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است تا کار بازسازی این ورزشگاه با سرعت بیشتری انجام شود.

به گفته یکی از پیمانکاران این پروژه، بتن سکوها به صورت کامل تخریب شد و بعد از آن آرماتوربندی و قالبندی برای نصب سکوهای جدید آغاز می‌شود.

استان مازندران قطب فوتبال کشور است و با داشتن 60 فوتبالیست، دو داور و یک تیم لیگ‌برتری، استان بدون ورزشگاه به شمار می‌رود و بعد از صعود تیم نساجی به لیگ‌برتر، داشتن یک ورزشگاه مجهز و درخور، از مهمترین دغدغه‌های هواداران این تیم است.

به گزارش فارس، فرصت زیادی تا آغاز رقابت‌های لیگ‌برتر باقی نمانده است و مسؤولان باید به روند کاری خود سرعت بیشتری بخشند تا بتوانند در موعدد مقرر ورزشگاه را به باشگاه نساجی تحویل دهند.

86045/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #ورزشگاه #نساجی #فوتبال #سکوها #مازندران #بازسازی #هواداران #گزارش #لیگ‌برتری #بیشتری #استان #رقابت‌های #دغدغه‌های #لیگ‌برتر #داشتن #دوباره #بازگشت #زیادی #بخشند #محبوب #تخریب #مناسب #مسؤولان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تخریب سکوها در گام نخست انجام شد/مسؤولان باید به روند کاری خود سرعت بیشتری بخشند

*

*


X https://sport45.site/