مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5016 -تاریخ انتشار : سه شنبه 12 مرداد 1395 -ساعت : 11:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران عنوان کرد:

تاثیر ایمن نبودن سیستم برق رسانی بر افزایش آتش سوزی ها

مازندشورا: رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران گفت: یکی از موضوعاتی که بیشترین تاثیر را در آتش سوزی ها دارد ایمن نبودن سیستم برق رسانی در شهرهاست.

مازندشورا:

بلدیه|پرویز سروری در تذکر پیش از دستور دویست و هشتاد و یکمین جلسه شورا با تاکید بر اینکه تنها یک جرقه کوچک باعث بروز آتش سوزی کلان در شهرها می شود، تصریح کرد: اگر این بررسی ها انجام شود بی شک هزینه ها بسیار کمتر از خسارات مالی و جانی است که در شهرها به واسطه آتش سوزی ها رخ می دهد.وی ادامه داد: پیشنهاد می کنم شهرداری تهران با وزارت نیرو یک کارگروه مشترک در رابطه با ایمن سازی سیستم های برق رسانی انجام دهند.
این عضو شورای شهر تهران همچنین در خصوص سرانه فضای سبز منطقه ۱۱ نیز گفت: سرانه فضای سبز منطقه ۱۱ پایین تر از استانداردهاست و با روش های موجود نمی توانیم به سرانه مطلوب برسیم. قطعا باید اقدامات خارج از روال کنونی رخ دهد تا سرانه فضای سبز به حد مطلوبی برسد.
سروری خاطرنشان کرد: یکی از روش های کارآمد در افزایش سرانه فضای سبز تهران این است که مراکز نظامی و دولتی و متعلق به مجموعه های مختلف که امکان انتقال به جای دیگر دارند، فضای شان به فضای سبز تغییر کاربری دهد.
رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران در همین رابطه نیز پیشنهاد داد تا شهرداری وارد مذاکره شود و پیشنهادهای خوبی برای خرید این مجموعه ها بدهد تا منطقه ۱۱ از وضعیت موجود خارج شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرانه - تهران - شورای - منطقه - شورای شهر تهران - رابطه - مجموعه - شهرداری - موجود - سروری - سیستم - نظارت - رسانی - افزایش - کمیسیون - شهرها -

نظر شما در مورد : تاثیر ایمن نبودن سیستم برق رسانی بر افزایش آتش سوزی ها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها