مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50176 -تاریخ انتشار : شنبه 29 اردیبهشت 1397 -ساعت : 15:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تمهیدات ویژه پلیس راهور مازندران برای ماه مبارک رمضان

رئیس پلیس راهور مازندران خبر داد

تمهیدات ویژه پلیس راهور مازندران برای ماه مبارک رمضان

مازندشورا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: پلیس راهور با هماهنگی پلیس اطلاعات و امنیت و درصورت نیاز بهره‌گیری از ظرفیت معاونت پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری مازندران با رانندگان و افرادی که داخل خودرو اقدام به روزه‌خواری می‌کنند، برخورد می‌کند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مهدی باقری امروز درباره تمهیدات ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران برای ماه مبارک رمضان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فرس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان با روزه‌خواران در ملأ عام برخورد قانونی می‌شود.

وی بیان کرد: براساس ماده 638 قانون مجازات مصوب سال 82، هرکس به‌صورت علنی در انظار و اماکن عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی کند علاوه بر کیفر عمل به حبس از 10 روز تا دو ماه یا تا 74 ضربه شلاق محکوم می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران ادامه داد: همچنین براساس قانون زنانی که بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عمومی ظاهر شوند به حبس از 10 روز تا دو ماه و یا از 50 تا 500هزار ریال جزای نقدی محکوم خواهند شد.

باقری یادآور شد: برابر جدول، تخلفات رانندگی، افرادی که هنگام رانندگی اقدام به خوردن، آشامیدن و استعمال دخانیات کنند، 200هزار ریال اعمال قانون می‌شوند.

وی تصریح کرد: پلیس راهور با هماهنگی پلیس اطلاعات و امنیت و درصورت نیاز بهره‌گیری از ظرفیت معاونت پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری مازندران با رانندگان  و افرادی که داخل خودرو اقدام به روزه‌خواری می‌کنند، برخورد می‌کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران افزود: با افرادی که رفتارهای هنجارشکنانه مانند بدحجابی، سگ‌گردانی و آلودگی صوتی ایجاد می‌کنند نیز برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

باقری در پایان با بیان اینکه حضور نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی قبل از افطار قبل از افطار مضاعف می‌شود، گفت: از پیمانکارانی که عملیات عمرانی در شهرها انجام می‌دهند تقاضا می‌شود تا از روزه‌خواری کارگران در ملأ عام جلوگیری کنند.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - رانندگی - راهنمایی - برخورد - راهور - قانون - افرادی - رمضان - مبارک - باقری - محکوم - افطار - اقدام - معابر - روزه‌خواری - قانونی - خبرگزاری - شهرستان - براساس - انظار - عمومی -

نظر شما در مورد : تمهیدات ویژه پلیس راهور مازندران برای ماه مبارک رمضان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*