اجرای طرح نظارت از بازار ویژه ایام ماه رمضان در مازندران

تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 50201 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون سازمان صنعت مازندران اعلام کرد

اجرای طرح نظارت از بازار ویژه ایام ماه رمضان در مازندران

مازندشورا: معاون امور نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طرح نظارت و بازرسی در ایام ماه مبارک رمضان به منظور بسترسازی فضای مناسب برای مصرف‌کنندگان کالاهای پرتقاضا در حال انجام است.

مازندشورا:حسین اصغرزاده امروز درباره طرح نظارت و بازرسی ویژه ایام ماه مبارک رمضان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستانن ساری، اظهار کرد: طرح نظارت و بازرسی در این ایام به منظورر بسترسازی فضای مناسب برای مصرف‌کنندگان کالاهای پرتقاضا درر  حال انجام است.

وی افزود: کالاها و اقلام پر تقاضا در ایام ماه مبارک رمضان به‌ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما، میوه و سبزیجات و دیگر کالاهای پر مصرف، علاوه بر مراقبت و پایش مستمر بازار و توجه به تامین و توزیع کالاهای پر تقاضا با هدف تسهیل دسترسی مردم به کالا با قیمت مصوب و مناسب وبا نظارت بر اعمال واحدهای تولیدی و خدماتی و تشدید اقدامات گذشته جهت تشکیل نظارت اقدامات مشابه در سال‌های گذشته برای انجام آغاز شد.

معاون امور نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به آغاز طرح ویژه نظارتی در ایام ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: اجرای این طرح در استان مازندران  به‌صورت ویژه و همزمان در سراسر کشور از 25 اردیبهشت ماه آغاز شد که هدف از اجرای این طرح، نظارت بر عرضه کالاها است.

این مسؤول خاطرنشان کرد: طی برگزاری جلسات هماهنگی با دستگاه‌های مختلف اجرایی اعم از اداره تعزیرات، دانشگاه‌ها، سازمان جهاد کشاورزی و بازرسان در اصناف و دستگاه‌های دیگر، گشت مشترک بر فعالیت مراکز عرضه کالاهای پرتقاضا و انجام کارهایی نظارتی با همکاری بازرسان اصناف و دستگاه‌های اجرایی براساس نوعع خدمت در محل کار از آغاز ماه مبارک شروع و تا پایان این ماه ادامه دارد.

اصغرزاده یادآور شد: هدف از اجرای این طرح نظارت همه جانبه و دقیق‌تر بر عرضه و سلامت کالاهای مورد تقاضا در این ایام است.

وی در پایان گفت: مردم و تقاضاکنندگان می‌توانند شکایات و گزارش‌های خود را در اختیار ما قرار دهند که سامانه 124 با هدف نظارت به‌صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات مردم بوده و شکایات و گزارش‌ها را ثبت می‌کند.

انتهای پیام/86048/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نظارت #رمضان #مبارک #اجرای #مازندران #کالاهای #بازرسی #دستگاه‌های #تقاضا #اجرایی #پایان #شکایات #نظارتی #اصناف #بازرسان #اقلام #مناسب #بازار #کالاها #معاون #اقدامات #گذشته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اجرای طرح نظارت از بازار ویژه ایام ماه رمضان در مازندران

*

*


X https://sport45.site/