تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:35

کد مطلب: 50205 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمد علی افشانی در صحن شورا سوگند خورد

سه اصل مدیریتی شهردار تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: مراسم تحلیف و ادای سوگند شهردار تهران در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد .

مازندشورا:محمد علی افشانی دومین شهردار منتخب شورای پنجم در صحن علنی امروز برای مدیریت شهر تهران سوگند یاد کرد.

سید محمدعلی افشانی در سال ۱۳۳۸ در دهدشت استان کهگیلویه و بویراحمد به دنیا آمد. افشانی در دولت یازدهم استاندار فارس بوده و سابقه تصدی معاونت عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور را نیز در دولت دوازدهم داشته است.

او همچنین معاون سابق وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور نیز بوده‌است.

افزون بر این در سابقه افشانی معاونت استانداری استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان و سمنان نیز به چشم می‌خورد.

افشانی دارای کارشناسی مهندسی راه و ساختمان از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA) از دانشگاه صنعتی شریف است.

سید محمد علی افشانی پس از استعفای شهردار سابق محمدعلی نجفی با کسب ۱۹ رای از اعضای شورای شهر تهران به عنوان شهردار تهران انتخاب شد.

شهردار تهران گفت: همیشه در اصول عملی خود حاکمیت به قانون، رعایت حقوق انسان ها و تعامل منهای تحمیل را در دستور کار خود قرار دادم.

محمدعلی افشانی با بیان اینکه انتخاب شهردار در اقدامی کاملاً دموکراتیک، کارشناسان و با تدبیر انجام شد، گفت: تمام فرآیند انتخاب دومین شهردار منتخب شورای پنجم با مدیریت خوب آقای هاشمی انجام شد و مسئولیت من با ۱۹ رأی بسیار سنگین تر شد.

وی افزود: آن دو نفر که به من رأی ندادند مخالف من نبودند اما با توجه به اینکه داوطلب دیگری نیز برای شهرداری وجود دارد، تصمیم دیگری داشتند. ولی از امروز همه در کنار هم برای تحقق برنامه ای که در ابتدا در شورا ارائه کردم و آن ارتقاء سطح مردم و افزایش رضایتمندی شهروندان است، تلاش می کنیم.

افشانی با بیان اینکه نجفی منشأ اقدامات ارزشمندی در تهران بود که در ادامه کار این برنامه ها را دنبال می کنم. همینطور از زحمات حسینی مکارم تشکر و تقدیر می کنم که در این مدت زحمات زیادی کشیدند.

وی افزود: قبل از سوگند رسمی با خودم و خدای خود عهد می کنم که منافع مردم را به منافع خود ارجح ندهم و در تلاش برای رضایتمندی شهروندان باشم.

افشانی سه اصل محور مدیریتی خود گفت: همیشه در اصول عملی خود حاکمیت به قانون، رعایت حقوق انسان ها و تعامل منهای تحمیل را در دستور کار خود قرار دادم.
 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #افشانی #شهردار #تهران #مدیریت #اینکه #شورای #محمدعلی #سوگند #شورای پنجم #افزود #دستور #منهای #تحمیل #دیگری #شهرداری #منافع #شهروندان #تعامل #رضایتمندی #برنامه #زحمات #همیشه #کهگیلویه #بویراحمد #امروز #منتخب #مدیریتی #دومین #سابقه #معاونت #قانون #رعایت #حاکمیت #دانشگاه #کارشناسی #انسان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سه اصل مدیریتی شهردار تهران

*

*


X https://sport45.site/