مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50218 -تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سوگند شهردار جدید تهران در صحن شورا

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار تهران امروز - یکشنبه - در صحن علنی شورا شهر حضور یافت و در مقابل نمایندگان شهروندان پایتخت سوگند یاد کرد.

مازندشورا:در شصت و پنجمین جلسه علنی شورای پنجم شهر تهران محمد علی افشانی شهردار جدید پایتخت در صحن علنی شورا و در مقابل نمایندگان شهروندان پایتخت گفت: به عنوان شهردار سوگند یاد می کنم که در اجرای تمامی ماموریت های محوله خدا را شاهد و ناظر بر اعمال و رفتار خویش بدانم و با انتخاب مدیران امین، پاکدست و شایسته تجربه خود را بکار گیرم و شرایط مناسب توسعه پایدار شهری را فراهم کنم.
افشانی قبل از قرائت سوگندنامه طی سخنانی تاکید کرد: مسئولیتم سنگین تر شد چرا که 19 نفر از 21 اعضای شورای شهر به من رای دادند و از امروز همه ما در کنار هم باید برای ارتقای کیفیت زندگی مردم و رضایتمندی شهروندان تلاش کنیم.
وی در ادامه از خدمات نجفی در دوره تصدی پست شهردار تهران و حسنی مکارم به عنوان سرپرست شهرداری در دوره گذار تقدیر و تشکر کرد.
افشانی با بیان اینکه خوشحالم که دوره آغاز مسئولیتم با حماسه 29 اردیبهشت مصادف شد، گفت: این روزها یادآور حماسه ای است که سرنوشت شهر تهران به دست کسانی سپرده شد که به لحاظ فکری و عملکرد مورد تایید مردم هستند.
شهردار تهران افزود: باید با عمل خویش قدردان شهروندان تهرانی باشیم و با خود و خدای خود عهد کنیم که منافع مردم را بر منافع خود، حزب و جناح خود ارجح دانسته و برای خدمت به کردن تلاش کنیم .
افشانی تاکید کرد:حاکمیت قانون، رعایت حقوق انسانها و تعامل منهای تحمیل اصول مدیریت من است و یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام شود این است که به عدالت رفتار کنیم.
وی خاطر نشان کرد: تهران مشکلات عدیده دارد که رفع آن بدون تعامل و هماهنگی ذی نفعان میسر نیست و در این راه همه نقش آفرینان در تهران باید در کنار هم قدم بردارند. 
شهردار تهران با بیان اینکه بیمار را نا امیدی از پا در می آورد، گفت: امیدواریم قدم‌های اساسی برای رفع مشکلات مردم برداریم و کارنامه قابل قبولی که مورد رضایت شهروندان باشد را از خود باقی بگذاریم.

شهردار جدید تهران پس از سوگند تاکید کرد که به دنبال تغییرات گسترده ای در سطح معاونان و مدیران شهرداری نیست. 
وی با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا کادر مدیریتی نجفی را حفظ خواهد کرد یا نه، اظهار داشت: با هر فردی که پاکدست بوده و فعالیت‌های سازمانی‌اش را به خوبی انجام داده باشد ادامه همکاری می‌دهم و به دنبال تغییر گسترده نیستم. 
وی تصریح کرد: ساماندهی آسیب اجتماعی، نوسازی بافت فرسوده و کاهش آلودگی هوا پایتخت جزو اولویت برنامه‌های من است. 
افشانی آلودگی هوا در تهران را یکی از دغدغه های اصلی شهروندان ذکر و تصریح کرد: کاهش آلودگی هوا از طریق نوسازی ناوگان امکان پذیر است و کمک دولت در این حوزه را پیگیری خواهم کرد. 
شهردار تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا پرونده تخلفاتی که نجفی دنبال می کرد را پیگیری می کند یا خیر، گفت: روش مدیریتی من در این موارد به گونه ای است که ابتدا باید نسبت به موضوع کاملا آگاه شوم و سپس پیگیری کنم. 
وی تاکید کرد: بنده با اینکه هر تخلفی را قبل از اثبات صحت آن رسانه ای کنم، مخالفم .
پس از استعفای محمدعلی نجفی از پست شهردار تهران، بیست و سوم اردیبهشت اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 19 رای «سید محمدعلی افشانی» را به عنوان سیزدهمین شهردار پایتخت(بعد از انقلاب اسلامی) انتخاب کردند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شهردار - شهروندان - افشانی - اینکه - تاکید - پایتخت - آلودگی - دنبال - سوگند - پیگیری - عنوان - شورای - مدیریتی - گسترده -  شهردار - اسلامی - محمدعلی - نوسازی - تصریح - مشکلات - شهرداری - مسئولیتم - پاکدست - مدیران - رفتار - اعضای - ادامه - منافع - اردیبهشت - حماسه - تعامل -

نظر شما در مورد : سوگند شهردار جدید تهران در صحن شورا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*