تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 50224 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در سرآسیاب

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست شهرداری منطقه چهار کرمان از جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز و تفکیک‌های غیرقانونی در سرآسیاب خبر داد.

مازندشورا:محمدحسین مومنی با اشاره به اینکه این منطقه در راستای افزایش مشارکت شهروندان در عمران و آبادانی شهر، «طرح محله‌ زیبا» را در دستور کار خود قرار داده است، اظهار کرد: این طرح در شهرک هشت ‌بهشت اجرا شده و به پایان رسیده؛ در حال حاضر نیز در محله‌ سرآسیاب در حال اجراست.

وی ادامه داد: محله‌ سرآسیاب، وسعت و جمعیت زیادی دارد و در واقع باید شهرداری جداگانه‌ای داشته باشد.

مومنی با بیان اینکه در گذشته، سرآسیاب روستا بوده و اراضی این محدوده کاربری باغ و کشاورزی داشته است، گفت: اما در این اراضی ساخت‌وسازهای زیادی شکل گرفته که در این خصوص با سرپرست معاونت معماری و شهرسازی شهرداری هماهنگ و پیش‌بینی می‌شود در شش‌ماهه‌ اول امسال مشکل ساکنان آن برطرف شود.

وی با تاکید بر اینکه در این محله جلوی ساخت‌وسازهای غیرمجاز و تفکیک‌های غیرقانونی را گرفته‌ایم تا پس از تصویب طرح، مردم براساس طرح جدید و به‌ صورت قانونی ساخت‌وساز کنند، تصریح کرد: مردم این منطقه باید با شهرداری مشارکت بیشتری داشته باشند و نسبت به پرداخت عوارض شهرداری اقدام کنند تا بتوانیم خدمت بیشتر و بهتری به شهروندان ارائه کنیم.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #سرآسیاب #شهرداری #ساخت‌وسازهای #اینکه #محله‌ #زیادی #اراضی #منطقه #غیرمجاز #مومنی #مشارکت #شهروندان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در سرآسیاب

*

*


X https://sport45.site/