تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 50225 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ساماندهی۱۱۰عددتابلوی خلاف تبلیغاتی درکرمان

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست بهسازی و زیباسازی محیط شهرداری کرمان از ساماندهی ۱۱۰ عدد تابلوی خلاف تبلیغاتی در شهر کرمان خبر داد.

مازندشورا:رضا مهرابی اظهار کرد: پس از گذراندن مراحل اخطاردهی و توجیه مالکان تابلوهای فاقد مجوز و غیر استاندارد در خیابان دکتر شریعتی (حد فاصل چهارراه ولی عصر تا میدان شهدا) و خیابانهای فرعی شهید عباس صباحی و شهید ناصر فولادی توسط واحد اجراییات این مدیریت تعداد ۱۱۰ عدد تابلوی خلاف تبلیغاتی در این اماکن ساماندهی شد.

وی از همکاری واحد امور شهر منطقه یک شهر کرمان که در پیشبرد این طرح همکاری لازم را داشته و همچنین از مالکان تابلوهایی که خود رأساً نسبت به برچیدن موارد خلاف تبلیغاتی اقدام کرده اند تشکر کرد.

مهرابی تصریح کرد: از اوایل خردادماه عملیات ساماندهی تابلوهای فاقد مجوز و غیر استاندارد در بلوار هوانیروز و بلوارهای غدیر و نیز خیابان شهید همتی فر واقع در بلوار جمهوری اسلامی آغاز خواهد شد.

سرپرست بهسازی و زیباسازی محیط شهرداری کرمان در پایان از مالکان تابلوهایی که برگه اخطاریه واحد اجراییات زیباسازی تاکنون به رؤیت آنان رسیده و همچنین از مالکانی که تابلوی خلاف تبلیغاتی آنان قبلاً جمع آوری شده است خواستار شد برای تعیین تکلیف تابلوی خود و اخذ مجوز نصب تابلوی استاندارد به واحد ساماندهی تابلوهای شهری مدیریت زیباسازی واقع در ابتدای خیابان شهید کامیاب، محوطه پارک ریاضیات مراجعه کنند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تبلیغاتی #تابلوی #ساماندهی #استاندارد #خیابان #زیباسازی #مالکان #تابلوهای #تابلوهایی #بلوار #همچنین #مدیریت #مهرابی #اجراییات #همکاری #کرمان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ساماندهی۱۱۰عددتابلوی خلاف تبلیغاتی درکرمان

*

*


X https://sport45.site/