تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - ساعت : 13:27

کد مطلب: 50239 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعتبار400میلیاردریالی تقاطع امام حسین

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی کرمانشاه با بیان اینکه 400 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح تقاطع غیرهمسطح امام حسین (ع) این شهر در نظر گرفته شده از پیشرفت 45 درصدی آن خبر داد.

مازندشورا:کامران ملکی افزود: 15 درصد این مبلغ نزدیک به 70 میلیارد ریال تاکنون هزینه شده است.
وی ادامه داد: عملیات اجرایی این پروژه در اردیبهشت ماه 96 آغاز شده و قرار براین است 2 ساله به اتمام رسد ولی با پیگیری های به عمل آمده تلاش می شود کمتر از موعد مقرر انجام شود.
ملکی با تاکید براینکه هم اکنون در حال نصب عرشه های بتنی هستیم، ادامه داد: مرحله دوم به عنوان فاز اصلاحی و تکمیلی پروژه است چرا که در زمینه تردد ساکنان و وسایل نقیله آن منطقه مشکلاتی ایجاد کرده بود.
رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی کرمانشاه افزود: با تکمیل این پروژه، مشکل تقاطع رفع خواهد شد و پس از آن رسیدگی به تقاطع امام خمینی (ره) با همه توان آغاز می شود.
وی با بیان اینکه رسیدگی به آسفالت خیابانها و معابر عمومی یکی از نیازهای اصلی شهر است از اختصاص 210 میلیارد ریال اعتبار از سوی استانداری برای این بخش خبر داد.
ملکی افزود: همچنین 210 میلیارد ریال دیگر از سوی شهرداری به آسفالت اختصاص می یابد که در مجموع به 420 میلیارد ریال خواهد رسید.
شهر کرمانشاه یک میلیون نفر از جمعیت استان را در خود جای داده است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #میلیارد #تقاطع #پروژه #افزود #اختصاص #آسفالت #کرمانشاه #ادامه #رسیدگی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعتبار400میلیاردریالی تقاطع امام حسین

*

*


X https://sport45.site/