مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5024 -تاریخ انتشار : سه شنبه 12 مرداد 1395 -ساعت : 12:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مرتضی طلایی:

۵۰ منطقه تهران از عقب‌ماندگی رنج می‌برد

مازندشورا: نایب رییس شورای شهر تهران می‌گوید حدود ۵۰ منطقه پایتخت از عقب‌ماندگی کیفی نسبت به سایر محلات رنج می‌برد که امیدوارم با تلاش مضاعف به کاهش فاصله کیفی بین این مناطق با سایر مناطق بپردازیم.

مازندشورا:

بلدیه|مرتضی طلایی، نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران و رییس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها، در صحن علنی شورا بعد از ارائه گزارش دبیر و شهردار منطقه ۱۱، با اشاره به حسن تعامل بین شهردار منطقه ۱۱ و شورایاران این منطقه، گفت: تنها یک منطقه دیگر از مناطق ۲۲ گانه پایتخت برای ارائه گزارش در صحن باقی مانده است که پس از آن ما این گزارش‌ها را به شکل مجلل در اختیار شهرداری و کمیسیون‌ها قرار می‌دهیم.او با اشاره به فاصله کیفی موجود بین برخی مناطق نسبت به سایر مناطق دیگر، اظهار کرد: فاصله کیفی برخی از مناطق که در حدود ۵۰ منطقه باشد با سایر مناطق دیگر تقریبا بسیار است، از این‌رو برای رفع عقب‌ماندگی آن‌ها باید تلاش شود تا کیفیت این مناطق را نیز به سایر مناطق دیگر نزدیک کرد.
رییس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در ادامه سخنان خود گفت: روز گذشته نشستی با مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهرداری تهران داشتیم تا به این واسطه و با طرح پرسش‌نامه‌هایی بتوانیم در راستای اعمال نظر مستقیم مردم به بررسی نیازهای کف جامعه بپردازیم.
طلایی در این‌باره افزود: با توجه به تعامل مرکز مطالعات با شورایاری‌ها این ستاد می‌تواند ایفاگر نقش عمده‌ای در تدوین برنامه پنج‌ساله سوم باشد.
او در پایان سخنان خود با اشاره به نام‌های مرحوم ضرغام و مرحوم داوودی که از چهره‌های برجسته شورایاران بودند، گفت: به حتم مردم یاد آنان را زنده نگاه خواهند داشت اما چه خوب است که شورای شهر نیز در راستای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره این عزیزان اقدامات لازم را به‌جا آورد.  


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مناطق - منطقه - اشاره - تهران - شورایاری‌ها - طلایی - شهرداری - فاصله - مطالعات - مرحوم - راستای - سخنان - شهردار - شورای - عقب‌ماندگی - هماهنگی - ارائه - تعامل - گزارش - شورایاران -

نظر شما در مورد : ۵۰ منطقه تهران از عقب‌ماندگی رنج می‌برد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها