آغاز اجرای طرح اسقاط ناوگان سواری بین‌شهری در خراسان شمالی

تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - ساعت : 09:16

کد مطلب: 50243 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راهداری خراسان شمالی خبر داد:

آغاز اجرای طرح اسقاط ناوگان سواری بین‌شهری در خراسان شمالی

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: طرح پرداخت تسهیلات نوسازی ناوگان سواری در قالب اسقاط خودروهای فرسوده استان از ابتدای امسال در حال اجرا است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان شمالی، علی‌اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: در این طرح، در قالب اسقاط خودروهای سواری فرسوده، ناوگان تا مدل ۸۵ به ازای خرید هر دستگاه خودروی جدید ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات ارزان‌قیمت دریافت می‌کنند.

وی افزود: این تسهیلات با سود ۴ درصد و بازه زمانی پنج‌ساله پرداخت می‌شود و متقاضی نیز باید ۱۰۰ میلیون ریال آورده داشته باشد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: پس از اسقاط خودرو، مبلغی در حدود ۵۰ میلیون ریال به مالک خودرو بازگردانده می‌شود.

بدیعی مقدم اظهار کرد: در استان ۶۰ دستگاه سواری عمومی به عنوان ناوگان فرسوده، مشمول استفاده از طرح اسقاط خودروهای فرسوده هستند که تاکنون مالکان ۳۵ دستگاه از این ناوگان برای نوسازی و اسقاط خودروی خود اقدام کرده‌اند.

وی با بیان اینکه قیمت تقریبی هر دستگاه خودرو ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: در طرح مزبور، متقاضی با مبلغ تقریبی ۵۰ میلیون ریال آورده می‌تواند خودروی فرسوده خود را نوسازی کند.

وی با بیان اینکه در این طرح سند خودرو به مدت پنج سال در رهن بانک است، گفت: یکی از مزایای این طرح این است که متقاضی با معرفی یک نفر کارمند رسمی دولت و یا یک نفر کاسب دارای دسته‌چک می‌تواند از مزایای تسهیلات برخوردار شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی از مالکان خودروهای مشمول این طرح خواست تا هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام و دریافت تسهیلات اقدام کنند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #اسقاط #میلیون #شمالی #تسهیلات #خودرو #فرسوده #دستگاه #خراسان #راهداری #ناوگان #خودروی #متقاضی #سواری #مدیرکل #حمل‌ونقل #جاده‌ای #خودروهای #اینکه #اقدام #تقریبی #می‌تواند #مزایای #نوسازی #دریافت #اظهار #بدیعی #عمومی #آورده #مشمول #مالکان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز اجرای طرح اسقاط ناوگان سواری بین‌شهری در خراسان شمالی

*

*


X https://sport45.site/