تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:08

کد مطلب: 50251 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیریت خودروهای متقاضی ورود به شهر اصفهان

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیکی شهرداری اصفهان گفت: به دنبال اجرای طرح محدودیت تردد در محدوده مرکزی شهر اصفهان، متقاضیان ورود به شهر مدیریت می‌شوند.

مازندشورا: علیرضا صلواتی ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: از دو سال گذشته طی تفاهم نامه ای که با دانشگاه صنعتی اصفهان منعقد شد اجرای طرح محدودیت تردد در محدوده مرکزی مورد مطالعه اساتید این دانشگاه قرار گرفت.

وی بیان داشت: در این طرح سعی شده تا تقاضای ورود به شهر مدیریت شود و همه شهروندان متقاضی ورود به شهر بتوانند از آن استفاده کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیکی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه این طرح در تهران اجرا شده و نیاز است که رفع نواقص شود و در اصفهان به اجرا در آوریم، ادامه داد: در قالب این طرح تمام افراد در یک فضای عادلانه می توانند به نواحی مرکزی شهر تردد کنند.

وی با بیان اینکه شهرداری با توجه به امکانات موجود بلوغ لازم را برای اجرای طرح را دارد، گفت: امیدواریم فرهنگ سازی و اطلاعات لازم در جهت آگاهی به شهروندان ارائه شود تا استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی انتخابی برای شهروان باشد تا از این وسایل برای جلوگیری از مباحث آلودگی هوا استفاده کنند.

صلواتی گفت:‌ دوربین های ثبت تخلف ابزار کنترلی برای این طرح در نظر گرفته شده است.

کاهش آلودگی زیست محیطی با اجرای طرح محدودیت تردد در مرکز شهر

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز اظهار کرد: ابعاد این طرح توسط اساتید دانشگاه صنعتی و دانشگاه اصفهان مورد بررسی قرار گرفته است.

علیرضا نصر اصفهانی ادامه داد: شورای اسلامی شهر اصفهان اعمال طرح محدودیت تردد در معابر مرکزی شهر را با هدف کاهش آلودگی های زیست محیطی در دستور کار خود قرار داد.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح یک اتفاق خاص و ویژه در شهر خواهد بود، ادامه داد: خاص و ویژه بودن این طرح به علت گره خوردن آن با اقتصاد شهر، شهرداری و مردم است.

نائب رئیس شورای شهر اصفهان گفت: اجرای طرح محدودیت تردد در مرکز شهر را جایگزین اجرای طرح زوج و فرد خواهیم کرد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #اصفهان #اجرای #دانشگاه #شورای #محدودیت #ادامه #مرکزی #شهرداری #آلودگی #استفاده #اسلامی #اینکه #وسایل #محیطی #گرفته #شهروندان #صلواتی #اظهار #صنعتی #متقاضی #مدیریت #اساتید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مدیریت خودروهای متقاضی ورود به شهر اصفهان

*

*


X https://sport45.site/