مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5026 -تاریخ انتشار : سه شنبه 12 مرداد 1395 -ساعت : 12:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه خبر داد:

صعود ۲۳ پله‌ای عملکرد حوزه املاک حقوقی کرمانشاه در سال ۹۴

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از صعود ۲۳ پله‌ای حوزه املاک حقوقی این اداره در ارزیابی کشوری سال ۹۴ خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه، عبدالله بهادری گفت: در سال ۹۴ سعی شد برنامه‌های حوزه املاک و حقوقی به صورت مستمر پیگیری شود که خوشبختانه با تلاش همکاران در این حوزه، عملکرد استان در سه ماهه ابتدای سال ۹۴ در رتبه یک کشوری و در ۱۲ ماهه سال، پنجم کشور جای گرفت که البته این رتبه نسبت به عملکرد سال ۹۳ با ۲۳ پله رشد صعود همراه بوده است.

بهادری افزود: در سال ۹۴ سعی شد با تهیه آلبوم شناسایی اراضی ۳۲ شهرستان، تهیه نقشه   UTM ۶۶۰۰ هکتار اراضی تحت مالکیت دولت، استخراج اطلاعات و اسکن ۹۰۰۰۰ پرونده حقوقی، ثبت و استخراج اطلاعات ۱۱۰۰ پرونده حقوقی و جریانی و مختومه در سامانه جامع حقوقی، ایجاد سامانه GIS املاک و مستغلات و لینک اطلاعات توصیفی و مکانی با سامانه، گامی موثر در ارتقای عملکرد این حوزه در حال و آینده برداشته شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه تصریح کرد: در این مدت علاوه بر اجرای برنامه‌های فوق الذکر، این مدیریت تلاش کرده با رفع تصرف اراضی که از سال ۹۲ آغاز شده بود در پایان سال ۹۴ در ۱۸۹ مورد اقدام به رفع تصرف کنند.

گفتنی است انجام  ۵۰۰۰ تک برگی شدن اسناد مالکیت، اخذ ۷۶۹ مورد صورتمجلس تفکیکی در سطح و اخذ ۱۲۸۵۳ صورتمجلس تفکیکی در طبقات مسکن مهر، واگذاری ۴۸۴۷ مترمربع زمین به ۱۰۴ نفر از خانواده‌های محترم شهدا و جانبازان و البته تحصیل ۱۸۶۸ هکتار اراضی را باید در کارنامه عملکرد مدیریت املاک و حقوقی حد فاصل سال‌های ۹۲ -۹۴ در دولت یازدهم اضافه کرد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حقوقی - عملکرد - اراضی - کرمانشاه - استان - شهرسازی - اطلاعات - املاک - سامانه - پرونده - مدیریت - صورتمجلس - تفکیکی - البته - برنامه‌های - بهادری - مدیرکل - هکتار - مالکیت - استخراج -

مطالب مرتبط با : صعود ۲۳ پله‌ای عملکرد حوزه املاک حقوقی کرمانشاه در سال ۹۴
نظر شما در مورد : صعود ۲۳ پله‌ای عملکرد حوزه املاک حقوقی کرمانشاه در سال ۹۴

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها