سامانه دریافت كارت طلایی نوسازی ناوگان فاقد وجاهت قانونی است

تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - ساعت : 16:57

کد مطلب: 50263 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور:

سامانه دریافت كارت طلایی نوسازی ناوگان فاقد وجاهت قانونی است

مازندشورا: طی بررسی‌های به عمل آمده از سوی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، انجام تبلیغات تحت عنوان دریافت كارت طلایی نوسازی سال 97 از طریق سامانه nosazi.org خلاف واقع و فاقد وجاهت قانونی است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مهدی نیكدار رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور با بیان این مطلب اظهار داشت: نتایج بررسی‌های به عمل آمده در مورد این سامانه به شركت تعاونی مراكز اسقاط و بازیافت خودرو كشور ارایه گردید و طی این گزارش تأكید شد هیچ‌گونه قرارداد نوسازی با وزارت كشور و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و شهرداری‌ها كه به عنوان مجریان نوسازی ناوگان معرفی شده‌اند ارایه نشده و اخذ هرگونه وجه ثبت‌نامه برای اسقاط خودرو فرسوده غیرقانونی است. 

نیكدار خاطرنشان كرد: در سال گذشته نیز استفاده از سامانه‌های فوق و آدرس‌های مشابه اقدامات مشابهی در جهت اسقاط خودروهای فرسوده و تبلیغ در جراید تخصصی صورت گرفته بود كه عدم وجاهت قانونی آنها اعلام گردیده بود.

وی یادآور شد: كلیه اطلاعات و اخبار رسمی مربوط به ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از طریق سامانه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به نشانی Rmto.ir منتشر می‌گردد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #راهداری #مدیریت #جاده‌ای #نوسازی #سامانه #اسقاط #ارایه #فرسوده #نیكدار #خودرو #وزارت #ناوگان #وجاهت #قانونی #گزارش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سامانه دریافت كارت طلایی نوسازی ناوگان فاقد وجاهت قانونی است

*

*


X https://sport45.site/