تیم فوتبال ساحلی شهریار به بالای جدول بر می گردد/کمبود بازیکن داریم

تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:35

کد مطلب: 50285 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری:

تیم فوتبال ساحلی شهریار به بالای جدول بر می گردد/کمبود بازیکن داریم

مازندشورا: مدیرعامل تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری گفت: یقینا تیم شهریار در بازی‌های آینده به بالای جدول بر می‌گردد.

مازندشورا:سیداحمد صالحی امروز در شهرستان ساری با اشاره به ناکامی تیم شهریار در دو بازی ابتدایی لیگ اظهار کرد: تیم شهریار در دو بازی اول لیگ ناامیدکننده شروع کرد اما یقین داریم که این تیم به بالای جدول بر می‌گردد.

وی با اشاره به اینکه فوتبال یک طرفش برد و طرف دیگرش باخت است، افزود: در هر دو دیدار مقابل تیم‌های خزر رودسر و جهان نژادیان آبادان از هر نظر برتر بودیم ولی اتفاق بد فوتبال برای تیم شهریار رقم خورد که در هر بازی مقابل حریفان شکست بخوریم.

مدیرعامل تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری با بیان اینکه تیم شهریار ساری نسبت به سال گذشته سه بازیکن اصلی و کلیدی خود را از دست داد، تصریح کرد: تیم از نظر فنی با کمبود بازیکن مواجه است ولی با توجه به تعصب بازیکنان تلاش ما رسیدن به بالای جدول است.

صالحی با تاکید بر اینکه مسؤولان استانی و شهرستانی تیم را حمایت کنند تا بخشی از مشکلات مالی تیم کمتر شود، گفت: تیم شهریار ساری به عنوان اولین تیم مازندرانی است که بعد از پیروزی انقلاب موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال کشور شده است و لازم است که به این تیم توجه بیشتری شود.

وی در مورد ساخت استادیوم فوتبال ساحلی در مرکز استان تصریح کرد: زمانی که در شورای شهر ساری حضور داشتم به شهردار پیشنهاد ساخت این مجموعه دادیم که با استقبال روبرو شد.

مدیرعامل تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری درباره حضور دوباره سید پیمان حسینی در تیم شهریار خاطرنشان کرد: حسینی بهترین دروازبان 2017 جهان است که ایشان با تعصبی که به تیم استان خود و مجموعه مدیریتی داشتند، پشت به دیگر پیشنهادها کرده تا در تیم شهریار ساری بازی کنند باید به این تصمیم قدردان باشیم.

صالحی در پایان ضمن تشکر از هواداران خونگرم ساروی که با حضور در استادیوم موجب روحیه و دلگرمی بازیکنان را فراهم می‌کنند، گفت: به دوستداران و طرفداران تیم شهریار قول می‌دهم که جای این تیم در انتهای جدول نیست و شهریار با تشویق تماشاگران بار دیگر به صدر جدول می‌رسد.

86005/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #شهریار #فوتبال #ساحلی #مدیرعامل #اینکه #صالحی #بازیکن #بالای #استان #استادیوم #مجموعه #حسینی #انتهای #عنوان #اشاره #کمبود #داریم #مقابل #تصریح #بازیکنان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تیم فوتبال ساحلی شهریار به بالای جدول بر می گردد/کمبود بازیکن داریم

*

*


X https://sport45.site/