تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 50299 چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری اولین جلسه شورای ۵۱ نفره با شهردار

مازندشورا: شهردارآنلاین: یک عضو فراکسیون امید مجلس از برگزاری اولین جلسه شورای ۵۱ نفره امید (متشکل از اعضای مجمع نمایندگان تهران و اعضای شورای شهر) با شهردار و استاندار تهران خبر داد.

مازندشورا:محمدرضا بادامچی با بیان اینکه «این شورا هر دو یا سه ماه جلسه دارند» اظهار داشت: شورای ۵۱ نفره امید تهران روز گذشته با استاندار و شهردار جدید تهران جلسه داشتند. در این جلسه سیاست‌های شهرداری مورد بحث قرار گرفت و تعاملی که بین شورا و اعضای مجمع وجود دارد، بررسی شد.

وی افزود: از جمله مسائلی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، محورها و پروژه‌های اولویت‌دار تهران بود. اکنون در این خصوص دو کمیته داریم یک کمیته راهبردی و دیگری برنامه‌ریزی است. در اینجا پروژه‌ها و برنامه‌های اولویت دار بررسی می شوند و به کمیته راهبردی گزارش می‌دهند بعد از آن ما همه به دنبال راه و چاه می گردیم که برای پیشبرد آن پروژه باید چه کنیم.

بادامچی با بیان اینکه «در این جلسه استاندار تهران گزارشاتی دادند» تصریح کرد: برخی فکر می کنند تهران از شهرهای دیگر خیلی بیشتر توسعه یافته‌تر است در حالی که این گونه نیست. برای مثال ۴۰ درصد از مدارس تهران دو شیفته هستند و مسائل بهداشتی و درمانی نسبت به وضعیت شهرهای دیگر از استاندارد پایین‌تری برخوردار است و بخش‌های خصوصی سرمایه‌گذاری در تهران خیلی ضعیف هستند.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #بررسی #کمیته #شهرهای #راهبردی #استاندار #بادامچی #اینکه #شورای #شهردار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برگزاری اولین جلسه شورای ۵۱ نفره با شهردار

*

*


X https://sport45.site/