تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 50316 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انهدام باند مسلح آدم ربایی در جیرفت

مازندشورا: شهردارآنلاین: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: باند مسلحانه گروگانگیری در جنوب استان کرمان منهدم و پنج نفر از اعضای اصلی این باند دستگیر شدند.

مازندشورا:حسین سلامی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: محل اختفای باند مسلحانه گروگانگیری جنوب استان کرمان بامداد امروز طی یکسری اقدامات اطلاعاتی از سوی پلیس امنیت و اطلاعات جیرفت شناسایی و اعضای این باند در یک عملیات ضربتی در چنگال قانون گرفتار شدند. 
وی ادامه داد: در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی کلانشینکف به همراه مقادیری فشنگ، 2 دستگاه خودرو، تعداد 12 عددگوشی تلفن همراه، سه عدد کارت بانکی، یک دست کامل لباس نظامی و 30 لیتر مشروبات کشف و ضبط شد. 
به گفته دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت ، این باند چهار روز پیش 6 نفر را گروگان گرفته و در تماس تلفنی با خانواده این گروگان ها درخواست مبالغ هنگفتی پول کرده بودند که با هوشیار نیروهای انتظامی بازداشت شدند. 
وی گفت: پرونده گروگانگیری در جنوب استان کرمان به شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب جیرفت ارجاع و متهمان بازداشت شدند. 
سلامی تصریح کرد: بر هم زنندگان نظم و امنیت جامعه بدانند از چشم تیز بین نیروهای انتظامی و امنیتی نمی توانند فرار کنند و دستگاه قضایی با قاطعیت و اشد مجازات با آن ها برخورد می کند. 
شهرستان جیرفت با 280 هزار نفر جمعیت از چهار بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه و جبالبارز تشکیل شده و در فاصله 230 کیلومتری جنوب کرمان واقع است. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #جیرفت #کرمان #بازداشت #انقلاب #گروگان #نیروهای #عمومی #انتظامی #همراه #گروگانگیری #استان #امنیت #عملیات #دستگاه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انهدام باند مسلح آدم ربایی در جیرفت

*

*


X https://sport45.site/