تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:00

کد مطلب: 50327 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد :

پیکر 21 جانباخته سانحه هوایی یاسوج تحویل داده شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 21 پیکر از جانباختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج به خانواده هایشان تحویل شده است.

مازندشورا: کامروز امینی با اشاره به اینکه محموله دیگری از بقایای پیکر جانباختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج طی روز‌های گذشته به پزشکی قانونی ارسال شده است، گفت: 12 نمونه از مجموعه بافت‌های ارسالی کدگذاری و نمونه برداری شده و برای آزمایش ژنتیک به آزمایشگاه پزشکی قانونی استان فارس ارسال شده است.

 امینی افزود: از ابتدای وقوع سانحه هوایی تهران- یاسوج (بیست و نهم بهمن) تاکنون ۲۱ پیکر از جانباختگان این سانحه به خانواده هایشان تحویل شده است.

وی  افزود: طی دو سه روز اخیر در مجموع یک محموله حاوی بقایای پیکرهای جانباختگان سانحه هواپیمای "تهران – یاسوج" به پزشکی قانونی مرکز استان منتقل شد .

وی اظهارکرد: از این محموله 12بافت انسانی جهت انجام آزمایش ژنتیک و نمونه برداری جدا کرده ایم.

امینی اضافه کرد: پزشکی قانونی تا کنون بر روی 224 بافت انسانی این سانحه هوایی کار کرده است. در صورتی که نمونه ای از 6 نفری که اثر از انها تا کنون پیدا نشده بود مشخص شود اسامی انها اعلام خواهد شد.

پرواز شماره 3704 شرکت هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح روز یکشنبه، 29 بهمن تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان از رادار خارج و سقوط کرد.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #سانحه #پزشکی #قانونی #یاسوج #تهران #هوایی #نمونه #جانباختگان #محموله #ژنتیک #استان #انسانی #آزمایش #افزود #برداری #امینی #ارسال #تحویل #بقایای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پیکر 21 جانباخته سانحه هوایی یاسوج تحویل داده شد

*

*


X https://sport45.site/