مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50328 -تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 -ساعت : 15:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

80 درصد اتوبوس‌های بخش خصوصی دارای کولر هستند

مازندشورا: شهردارآنلاین: ‌مدیر عامل شرکت اتوبوس‌رانی تهران و حومه گفت: منتظر مصوبات‌ جدید و ابلاغ آن‌ها هستیم تا یک هزار دستگاه اتوبوس فرسوده را نوسازی کنیم.

مازندشورا:پیمان سنند‌جی مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه با اشاره به نوسازی ناوگان اتوبوسرانی در سال 96 اظهار کرد: در سال گذشته، 130 دستگاه اتوبوس نو جایگزین‌ 130 دستگاه اتوبوس فرسوده شد و 63 دستگاه اتوبوس برقی را هم بازسازی کردیم.

وی در خصوص نوسازی اتوبوس‌ها در سال 97 گفت: منتظر مصوبات‌ جدید و ابلاغ آن‌ها هستیم تا یک هزار دستگاه اتوبوس فرسوده را نوسازی کنیم.

مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه با بیان اینکه در بخش خطوط اتوبوس‌ BRT در سال گذشته 10 درصد افزایش مسافر داشتیم‌، افزود: در حال حاضر استقبال از اتوبوس‌های BRT بیشتر شده است، اما در خطوط تک کابین‌ به دلیل توسعه خطوط مترو یک مقدار کاهش مسافر را داشتیم‌.

سنندجی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با ورود اتوبوس‌هایی که پول نقد دریافت می‌کردند و در ابتدای کار آن‌ها همچنان باجه‌های بلیت فروشی وجود داشتند، خدماتی نظیر کولر و نظافت به مردم ارائه می‌شد، اما چرا با افزایش نرخ کرایه‌ها و فراگیری اتوبوس‌های پولی، ارائه این خدمات از سیستم حمل و نقل عمومی حذف شده است، گفت: این اتوبوس‌ها همان اتوبوس‌های سابق هستند و تقریباً تعدادی از اتوبوس‌ها به علت گازسوز‌ بودن از اول کولر نداشتند و این مشکل در اتوبوس‌های جدید حل شده است.

مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه با تأکید بر اینکه اتوبوس‌های جدیدی که وارد بخش خصوصی می‌شوند همگی دارای کولر هستند، تصریح کرد: 20 اتوبوس را در متر‌و علی‌آباد نوسازی کرده‌ایم.

وی افزود: در مورد نظافت هم یک مقدار ضعف عملکرد وجود داشت که بخشی از آن به دلیل فرسودگی بیش از حد اتوبوس‌ها بود.

مدیر عامل شرکت اتوبوس‌رانی تهران و حومه با بیان اینکه در حال حاضر 5 هزار اتوبوس‌ در بخش خصوصی فعال هستند، گفت: تنها 20 درصد این اتوبوس‌ها فاقد کولر‌ هستند که به عبارتی‌ 4 هزار دستگاه‌ اتوبوس‌ بخش خصوصی دارای کولر و 1000 دستگاه‌ آن بدون کولر فعالیت می‌کنند.

سنندجی‌ با تأکید بر اینکه در حال حاضر 24 خط اتوبوس در بخش خصوصی فعال است، تصریح کرد: اتوبوس‌های دارای کولر در همه خطوط پراکنده‌ هستند.

مدیر عامل شرکت اتوبوس‌رانی تهران و حومه در خصوص مخالفت هیئت تطبیق‌ مصوبات شورای شهر تهران با افزایش نرخ کرایه اتوبوس گفت: هیئت تطبیق هر نرخی را که مصوب کند، آن را می‌پذیریم و اجرا می‌کنیم.

منبع:باشگاه خبرنگاران خبرنگاران


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اتوبوس - اتوبوس‌های - تهران - اتوبوس‌ها - اینکه - خصوصی - نوسازی - دارای - اتوبوسرانی - دستگاه - اتوبوس‌ - افزایش - تأکید - ارائه - تصریح - اتوبوس‌رانی - خبرنگاران - دستگاه‌ - نظافت - مسافر - فرسوده - گذشته - آن‌ها - داشتیم‌ - افزود - مقدار -

نظر شما در مورد : 80 درصد اتوبوس‌های بخش خصوصی دارای کولر هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*