تاریخ انتشار : سه شنبه 01 خرداد 1397 - ساعت : 10:59

کد مطلب: 50360 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بررسی خرید و فروش طرح ترافیک

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای شهر تهران از مسئولان شهرداری خواست که نام سازمان‌ها و افرادی که طرح ترافیک را می فروشند اعلام کند.

مازندشورا:ناهید خداکرمی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در صحن علنی شورای شهر تهران با بیان اینکه یادم هست که در زمان جنگ کوپن سیگار به افراد داده می‌شد و افراد غیر سیگاری هم از این کوپن بهره منده شده و بعدا سیگارشان را با قیمت آزاد در بازار می فروختند، افزود: متأسفانه شاهدیم این رفتار هنوز ادامه دارد و رانت خواری به فرهنگ سخیف تبدیل شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه طرح ترافیک جدید به اجرا درآمده اما متاسفانه با خبر شدیم که طرح‌های ترافیک شناور به فروش می رسد گفت: با تمام تلاش‌هایی که برای جلوگیری از رانت انجام شده اما می بینیم که برخی‌ها از آن سوء استفاده می‌کنند؛ لذا از شهرداری تهران درخواست می شود نام سازمان‌ها و افرادو ... که از رانت بهره‌مند شده‌اند و اما غیر قانونی آن را به فروش می رسانند اعلام کنند تا هم مردم و هم شورای شهر از آن اطلاع‌ داشته باشند.

محسن هاشمی نیز در واکنش به این تذکر گفت:‌ به نظر می‌رسد که این شیوه یک کلاهبرداری باشد؛ اما از شهرداری در خصوص این موضوع توضیح خواسته می‌شود.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #ترافیک #شهرداری #شورای شهر #ادامه #اینکه #شورای #تهران #افراد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بررسی خرید و فروش طرح ترافیک

*

*


X https://sport45.site/